Brněnský Majáles a Utubering 2016

20:06

Hezký nedělení večer! 

Původně jsem v pátek měla jít jen na Majáles. No a pak mi můj nejlepší kamarád vrazil do ruky lístek na Utubering a z původního plánu rázem sešlo. Takže nakonec z toho byla akce "přebíhání mezi Majálesem a Utuberingem" aneb chci toho stihnout co nejvíc. 

Musím říct, že počasí vyšlo opravdu krásně. Pamatuju si, jak jsem předminulý rok na Majálesu pobíhala po areálu v pláštěnce. Minulý rok bylo už docela hezky, ale páteční počasí bylo na festival jako dělané! 

Podtrženo, sečteno - obě akce jsem si moc užila a to i přesto, že jsem tam většinu času byla vlastně sama. Viděla jsem, co jsem chtěla vidět, slyšela jsem ty, co jsem chtěla slyšet. Nejvíc jsem se těšila na Xindla X a Kryštofy. Nezklamali. Byli super. Kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem se postarala o úžasnou třešničku na dortu a perfektní zakončení celého dne. Ty a já na konci, skoro jsem brečela, nevadí :D  

Ale co vám budu povídat... Byl to náročný den. K večeru už jsem byla docela unavená a rozlámaná s vidinou toho, jak ráno vstávám na zápas. Který jsem mimochodem vyhrála! 

Ach. Už teď se těším na příští rok. Uvidíme se tam! 


P.

Další články, které by se vám mohly líbit

2 komentářů

Moc děkuji za Vaše komentáře!

Blogerky.cz

Blogr.cz