Druhé narozeniny mého blogu

9:03

Pro mě je to docela neuvěřitelný, ale přesně před dvěma lety jsem sem na tento blog napsala první článek - Blogovací poprvé. Když jsem ho psala, upřímně jsem netušila a asi ani nečekala, že mě blogování tak moc chytne a že budu za dva roky sedět u notebooku a přát mému blogu s vlastní doménou krásné druhé narozeniny. O to víc mě to ale těší a doufám, že mám před sebou ještě nějaké ty roky blogování, protože je to věc, která mě neskutečně baví a naplňuje.


Moc děkuju všem, kteří tu jsou se mnou. Všem, kteří čtou moje články, píší komentáře a krásné zprávy a dávají mi tak pocit, že to, co dělám, má smysl. 
Má to smysl. 

DĚKUJU!

P.

Další články, které by se vám mohly líbit

16 komentářů

 1. Přeji blogu krásné narozeniny. Sama vím, kolik se za tím ukrývá práce, a tak přeji hodně štěstí a nadšení pro další články :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavli, ty jsi zrovna ta, která hodně komentuje a dává mi zpětnou vazbu, takže i za to ti děkuju :) A snad mi nadšení vydrží a za rok napíšu další narozeninový článek! :D

   Vymazat
 2. Všechno nejlepší! Přeji spoustu čtenářů a hodně blogerských úspěchů! :) ♥

  OdpovědětVymazat
 3. všetko najlepšie tvojmu skvelému blogu prajem! :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji ke krásným druhým narozeninám! ♥ Doufám, že jich bude ještě velká spousta, protože tvůj blog patří k mým nejoblíbenějším. Vždy si tu najdu své ♥ Přeji hodně štěstí v životě i v blogování :)

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovědětVymazat
 5. Super, jen tak dál! :)

  http://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Velké gratulace, Peti :) Dva roky je dlouhá doba, minulý rok jsem také oslavila dva roky na blogu a letos mě čekají třetí... Doufám, že tě blogování bude nadále bavit :) Mám tvé články moc ráda.

  Květen 2017 | Kosmetické oblíbenosti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je! Já doufám, že blogování bude nás obě nadále bavit :)
   A děkuju!

   Vymazat
 7. Gratulujem. prajem ešte veľa blogových rokov :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 8. Petruško, přeji Ti, aby ti entusiasmus a seberealizace z a na blogu vydrží, co nejdéle! :) Já za nějaký týden budu slavit zase ten svůj první rok! :D Tak doufám, že se i nadále budeme podporovat! :)
  S láskou,
  Birdie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terezko, moc děkuju! ❤ Tobě přeji to samé! :)
   Pusu.

   Vymazat

Moc děkuji za Vaše komentáře!

Blogerky.cz

Blogr.cz