ADRŠPAŠSKÉ SKÁLY

17:13

Hezký čtvrtek všem!

Jelikož mám poslední dobou spoustu inspirace, nápadů a chuti psát, publikovaných i rozepsaných článků je hodně, za což jsem ráda a doufám, že někteří z vás také!


Minulý rok v létě jsem se rozhodla, že budu více cestovat po České republice, poznávat nová místa, poznávat lépe svoji rodnou zemi. To se mi k mé radosti poměrně dobře daří, i když mám samozřejmě pořád co dohánět a objevovat. Ale to je dobře!


Miluju výlety. Na jeden den někam vyrazit, poznat nové místo, vypnout, vyklouznout ze stereotypu. A na jeden výlet jsme vyrazili i o víkendu. Cesta do Adršpachu byla dlouhá, jeli jsme 4 hodiny, zpátky dokonce 5, ale stálo to za to, bylo krásně ❤️

Jak je vidět na fotkách, počasí vyšlo na jedničku, žádný velký pařák, ani velká zima, podle mě bylo takových 23 stupňů, i když je pravda, že při šlapání schodů bych uvítala klidně o 10 stupňů méně, protože co si budeme povídat, člověk se docela zapotí :D #Zahezkejzadek Domů jsem pak po celém dni přijela totálně uchozená, unavená  a vyřízená.Pooojď, žádný odpočívání!
Jak se vám fotky líbí? Byli jste tady někdy?

P.

Další články, které by se vám mohly líbit

12 komentářů

 1. Nebyla jsem tam nikdy, ale vypadá to přímo pohádkově :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ja tam Peti nahodou byla a dokonce i plula ��. Krásně povedené fotky. A ten sluníčkový vodopád se opravdu povedl ��. Nejkrásnější je pohled na rybnik. Jen kdyby tam v létě nebylo tolika lidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda a moc děkuju, snažila jsem se. Zbytek fotek ukážu osobně :)

   Vymazat
 3. Moc hezke misto, Cechy jsou krasny, obcas na to zapominame. A hezke fotky👌🏼🌅.
  Mej se krasne papa ByGabra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a moc děkuju :)
   Taky se měj krásně!

   Vymazat
 4. Krásné místo a krásné fotky. (netřeba psát delší komentář)
  Šárka z blogu skarkiska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuju! Taková místa se fotí sama :)

   Vymazat
 5. Nádhera, Péťo! :) Já se s kamarádkou chystám do Adršpachu na konci srpna, budeme několik dní v kempu okolo a moc se těším na všechny ty túry a poznávání naší krásné zemičky. Naprosto s Tebou souhlasím, máme u nás tolik krásných míst, které stojí za to, proto se také snažím více cestovat právě v rámci ČR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak si to s kamarádkou pořádně užijte! :)

   Vymazat

Moc děkuji za Vaše komentáře!

Blogerky.cz

Blogr.cz