SUMMER WISH LIST

Krásnou sobotu přeji!

Ano, ano, i já jsem si vytvořila SUMMER WISH LIST a i když všechny věci nejsou letními záležitostmi, nevadí. Stejně jako v zimě moje srdce občas prahne po nákupu letních věcí, v létě mám zase někdy chuť nakupovat i ne vyloženě sezónní věci.


1. Černé high waisted kalhoty 
Klasika všech klasik, skvěle se dají kombinovat a já je v mém šatníku prostě stále nemám. 

2. Maxi šaty
S maxi šaty jsem na tom úplně stejně. Při mé výšce ale není úplně jednoduché sehnat nějaké, které budu mít až na zem a nebudu v nich vypadat jako obří chodící pytel. Ráda nosím i kratší šaty, ale trend maxi šatů absolutně miluju a podle mě mohou často vypadat i mnohem lépe a zaujmout více než právě nějaké mini šatičky. 

3. Pantofle, sandálky
Tyhle pantofle z H&M mě absolutně dostaly. Vím, že tyto boty nejsou určitě šálek čaje každého a že spoustě lidem se prostě nelíbí. Trochu mi připomínají pantofle, do kterých jsem se každodenně přezouvala na základní škole, ale mně se líbí. Přijdou mi něčím originální, zvláštní a zajímavé. A taky trošku nostalgické.

4. Batůžek 
Po nějakém pěkném batůžku se už poohlížím strašně dlouho a pořád jsem si žádný nekoupila. Vždycky jen obdivně koukám na slečny, které svůj outfit doplnily právě nějakým hezkým batůžkem.

5. Flanelová košile 
Košilí není nikdy dost a kostkovaná flanelová košile je skvělým kouskem klidně i na chladnější letní večery. No a když vám bude teplo, stačí si ji uvázat kolem pasu a pořád bude vypadat dobře. 

6. Parfém
Tahle vůně Burberry London for Women je moje úplně nejoblíbenější. Je to asi jediný parfém, kterého jsem spotřebovala víc jak jeden flakónek. Krásná sladká vanilková vůně, která mě asi nikdy neomrzí ❤️

A jaké věci máte na svém wish listu vy? :) Užívejte si krásného počasí, jak jen to jde, a já se těším u dalšího článku.


P.
Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!