Červencové nákupy

Ahoooj!

Článek o tom, jakou kosmetiku jsem si v červenci koupila, už tady na blogu je. V tomto se ale dočtete, co jsem si nakoupila za oblečení a, u mě celkem překvapivě, i boty. Některé věci už jste mohli vidět na fotkách na Instagramu nebo i tady na blogu :)


Prvním skvělým úlovkem jsou jeany z New Yorkeru. Měli úplně poslední a zrovna v mé velikosti, takže bylo téměř jasné, že budou moje. Navíc když stály neuvěřitelných 139 korun. 1 3 9!!! Jeany jsou moc pohodlné a příjemně se nosí. Hezky mně sedí a hlavně jsou i dostatečně dlouhé, což u mě bývá často problém. (Problémky nás vysokých holek poprvé!)

Bundička z F&F má podle mě absolutně úžasný vzor a stejně úžasná mi přijde i kombinace barev. Není to černobílá klasika, ale je to zase něco trošku jiného. Na nějaké chladné letní večery je úplně ideální a celý outfit vždy obzvláštní. No a dál jsem potřebovala nějaké sandálky, které jsem nakonec sehnala taky v F&F, kde zrovna měli ty jejich klasické obří slevy, takže mě vyšly na necelé dvě stovky. Juchůůů! Mimochodem... Dnes ráno jsem koukala na poslední článek A CUP OF STYLE, ve kterém je má Lucka zrovna na sobě, tak můžete mrknout, jak vypadají na noze :) 

Další obchod, který jsem v červenci několikrát navštívila, je Lindex. Černé kimono jste mohli vidět v mém posledním článku BLACK KIMONO (OUTFIT), kde jsem o něm básnila, tak pokud jste ho ještě nečetli, mrkněte :) A co se týče kraťásků -  viděli jste někdy něco roztomilejšího na spaní? Já asi ne! V Lindexu jsem si ještě koupila náhrdelník, který momentálně nemůžu najít (bordelářka), a spodní prádlo. Fotku sem dávat nebudu, ale říkám vám, krásnější v mé skříni nemám!!! O:)

Posledním obchodem je moje milované C&A. Další roztomilou věcí, která přibyla v mém šatníku, je bílá halenka bez rukávů s potiskem ptáčků. Je trošku infantilní, uznávám, ale já mám prostě takové kousky oblečení ráda a myslím, že ke mně už tak nějak patří. A kabelka? Bez mučení se přiznávám, že nakupování kabelek není mojí vášní a nakupuju je spíš "z povinnosti". Tato mě ale něčím zaujala, navíc moje stará černá kabelka už byla v nenositelném stavu a chtělo to nějakou náhradnici. Tato je také černá, má na sobě cvočky a třásně. Je středně velká, žádná obří kabelka, ale bez problémů do ní dám všechny potřebné věci.

Tak... Já doufám, že jsem na nic nezapomněla, i když jak se znám, je to dost pravděpodobné :D Ale snad ne!

Jinak už jsem si konečně založila i Facebookovou stránku, tak budu moc ráda, když ji lajknete, aby vám nic neuniklo :) Mějte se krásně, přežijte ve zdraví ta vedra a u dalšího článku ahoj! 

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!