LOVELY AUTUMN

Krásnou sobotu všem!

Poslední dobou nepíšu články tak často, jak bych chtěla. Začala mi škola, pracuji, užívám si krásného počasí, takže času je opravdu MÁLO. Bohužel. U psaní článků se ale skvěle odreagovávám, tak jsem si takhle při sobotě řekla, že nějaký napíšu. Millův Utilitarismus prostě počká!

Nevím jak vy, ale já podzim miluju. Především takový ten teplý, kdy venku není ani vedro ani zima, svítí sluníčko a pofukuje větřík. Mohla bych mít podzim celoročně. Vážně! Kromě toho miluju i podzimní módu. Kousky se dají skvěle kombinovat, nosí se různé svetříky, cardigany, mikiny a tak dále a tak dále. 

Dnes tady pro vás mám jeden z mých outfitů, ve kterém jsem šla v úterý (myslím) do práce. Bylo přesně takové počasí, o jakém jsem psala výše. Outfit je opět poměrně jednoduchý, ale já poslední dobou snad nic jiného ani nenosím. Tento svetr je jeden z mých úplně nejoblíbenějších. Nevím, co bych bez něj dělala :D Je obří, dá se do něj krásně zachumlat a vypadá podle mě úplně skvěle. Jelikož má na sobě výrazný geometrický vzor, zvolila jsem k němu už jen jednoduché tričko a high waisted jeany s dírami na kolenou. No a k tomu moje oblíbené botasky, jedny z nejpohodlnějších bot, které jsem kdy měla. Akorát se teda hrozně špiní, takže je pořád čistím :D


Tričko - New Yorker
Svetr - C&A
Kalhoty - C&A
Boty (Lotto) - Sportisimo
Kabelka - ?


A co Vy a podzim? Užíváte si ho?

Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za komentáře, které mi k článkům píšete. Dělají mi obrovskou radost! ❤️❤️❤️

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!