Pisálek

Tak nějak jsem přemýšlela a chtěla bych začít na blog přidávat více mých vlastních textů. Ano, všechny příspěvky jsem samozřejmě psala já, ale chtěla bych tady na blogu mít víc samu sebe. Jsem pisálek, plno věcí si píšu jen tak do šuplíku, nebo na můj Tumblr, o kterém moc lidí, kteří mě znají, ani neví. Mám tam spoustu příspěvků. Vypisuji si tam duši. Taková moje terapie. Dnes se ale budu vypisovat tady.

Čtěte a mějte se krásně!

P.


Někdo má absťák z cigaret, někdo z alkoholu a někdo jako já - z psaní. Nutkání. Musím psát. Teď hned. Cokoliv. Po jedné skleničce bílého (moc dobrého mimochodem) sedám k počítači a ťukám do klávesnice. 

Jsem trochu smutná.

Někdy mám pocit, že jsem se narodila ve špatném městě a až moc lidí, se kterými si rozumím, žije jinde. Rozumějte daleko. Zprávy jsou fajn, ale povídání lepší. Stalo se mi to několikrát a předpokládám, že ještě mnohokrát stane. Nejde tomu uniknout. Jsem obrovský snílek a věčná naivka, utíkající ze svého života do toho virtuálního. Píšu lidem, kteří jsou stovky kilometrů daleko. Lidem, kteří mi i na tu dálku dokáží vykouzlit úsměv na tváři. Jen nevinné psaní, které mě baví.

Neznají celou moji minulost. Znají jen tu část, kterou jim dovolím znát. Jen to, s čím se jim svěřím. Dělíme se vzájemně o svoje životy. O to, co právě děláme, jak se máme, kdy jdeme do sprchy nebo pro zmrzlinu.

Achjo. Brno miluji. To ano. Ale chtěla bych vás tu všechny mít. Pak by byl život teprve krásný.

Komentáře

 1. toto sa mi na blogoch páči. keď nájdem post v ktorom sa vidím. je milé vidieť že niekto prežíva niečo podobné :)

  http://kristapetrik.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Tyjo, jako bys mi mluvila z duše:) krásně napsané :)

  OdpovědětVymazat
 3. Akoby si hovorila presne to, čo chcem povedať ja. Krásny článok :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 4. Věřím, že všechno má svůj důvod. Kdybys bydlela jinde, bylo by zase něco jinak.
  O to víc si pak vážíme setkání s těmi, s nimiž se nemůžeme vidět pořád.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já vím, Tome. Jen je mi prostě občas smutno a s některými lidmi bych se ráda vídala častěji, než tomu tak je. Ale asi ano, asi má vše svůj důvod. Třeba bych v Praze nebyla šťastná a toužila bych po bydlení v Brně, kdo ví :)
   A děkuju za komentář!

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!