L´occitane En Provence krém na ruce s 20 % bambuckého másla

Hezké sobotní odpoledne,

dnes tady pro vás mám další recenzi a tentokrát na krém na ruce od L´occitanu.

Hned na začátku musím podotknou, že na extrémně suché a popraskané ruce netrpím a ani jsem si moc nepotrpěla na péči o ně. Ale od té doby, co jsem přišla ke vzorečku tohoto krému, si mazání rukou opravdu užívám.


Krém obsahuje 20 % bambuckého másla, což je znát i na jeho vůni, a dále například med a extrakt ze sladkých mandlí. Důležitou složkou je také vitamín E. Krém je parfemovaný, vůně je to jemná, čistá, příjemná. Je mi ale jasné, že nesedne každému a někomu krém může smrdět. Ale pro mě a moji mamču je to absolutně dokonalá vůně. Velké plus má tento krém i za obal, ty L´occitane prostě umí! (Tip na dárek :))


Krém je poměrně lehký, ale o to víc výživný. Stačí ho použít malé množství, snadno se roztírá, docela rychle se vstřebává a výsledek cítíte ihned. Tak hladké ruce jsem opravdu ještě nikdy neměla!


Vím, že L´occitane vyrábí krémů na ruce hned několik. Tento by měl být ten nejvýživnější a údajně i nejprodávanější. Cena krému je vyšší, ale za některé výrobky ty peníze prostě ráda utratím, a až dopotřebuji tuhle miniaturu, chystám se pořídit si větší balení. 30 ml vyjde zhruba na 200 Kč, 150 ml pak na 600 Kč.

A co vy? Máte zkušenosti s některým krémem na ruce od L´occitane?

Mějte se krásně a ahoj u dalšího článku!

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!