❤️ Můj rok 2015 ❤️

Můj rok 2015 začal úplně skvěle. Byla jsem zamilovaná, šťastná, zdravá, vše se mi dařilo. V lednu jsem hodně času strávila v Praze s bývalým přítelem a nejlepší kamarádkou, se kterou jsme si udělaly takový opožděný Silvestr a opožděné Vánoce v jednom (dostala jsem od ní nejlepší dárečky, abyste věděli) ❤️ V lednu jsem se taky snažila poctivě přípravovat na přijímačky, což se mi na konci měsíce vyplatilo a já byla přijata na navazující magisterské studium (juchůůů) - takže se ze mě po víc jak půl roce stala opět studentka


V únoru jsem pracovala, pendlovala mezi Brnem a Prahou, kterou jsem si čím dál více zamilovávala, oslavila Valentýn, na konci měsíce mi začala škola a něco jiného naopak skončilo. A nesmím zapomenout na skvělé nákupy s Davídkem, to by mi neodpustil! :D Tričko s donuty mi je vždy připomene ❤️

V březnu jsme vyrazily s holkama z práce na dámskou jízdu, ze které jsem přijela domů asi v pět ráno :D O pár dní později za mnou přijela Týna, kterou jsem po dvou měsících opět moc ráda viděla. Koncem měsíce jsem se pak konečně odhodlala a zainvestovala jsem do nového telefonu. Doteď to považuji za nejlepší investici vůbec!

Duben byl ve znamení školy, práce a také vína s Elkou a pikniku s Denčou ❤️ Pusu, holky! ❤️

Květen odstartovala velmi originální prvomájová pusa a o týden později jsem rozbrečela moji mamču dárkem ke Dni matek. Květen se nesl ve znamení Majálesu, soutěže tenisových družstev a hlavně zkouškového, se kterým jsem se trápila až do konce června. Ještě 26. června jsem totiž šla na moji poslední zkoušku z dějin médií. Sice na třetí pokus, ale zkoušku jsem pokořila! Hned druhý den po tom jsme s bráchou jeli do Prahy na Utubering. V červnu jsem taky byla letos poprvé na koupališti, kam jsme vyrazili s pár kamarády, díky kterým jsem oprášila mé volajbalové dovednosti :D Cestou domů nás pak ale zastihla taková bouřka a kroupy!!!, že jsme se báli, jestli domů vůbec dojedeme. A taky jsem se v červnu velmi spontánně ostříhala na mikádo. Vůbec jsem toho nelitovala, byla to fajn změna :)

Květen byl zlomový měsíc hlavně pro bráchu, který úspěšně odmaturoval a dostal se na vysokou školu. Pyšná sestra.
A já jsem se v tomto měsíci rozhodla, že si založím blog. Tento blog. Nejlepší nápad, který mě napad.

K začátku července se mi vybavuje snad jen dotěrný fotograf na Svoboďáku a víno v parku se skvělým kamarádem Pavlem. No a 6. července jsme pak s mamčou, bráchou a mamčinou nejlepší kamarádkou odletěli do teplých krajin (Peťulka překonala strach a po šesti letech letěla letadlem) a následujících deset dní jsme strávili ve slunném Řecku ❤️ Byla to skvělá dovolená! Moc jsem si ji užila, načerpala jsem energii ze sluníčka, urovnala si myšlenky a prostě jsem se flákala. Den po příletu domů jsem měla narozeniny. A s nimi i lehkou depresi, že jsem stará :D Den po mých narozeninách byl pak jeden z nejlepších tohoto roku vůbec ❤️

Srpen byl opět hodně pracovní, ale i na zábavu jsem si samozřejmě našla čas. Opět jsem navštívila milovanou Prahu a užila si večer v nejlepší společnosti.  
Šlapadla a ohňostroj k tomu? Proč ne?


Taky jsem si udělala výlet do Prostějova, abych si tento rok už potřetí užila koncert Slzy. Fanynka a hlavně kamarádka Petra, na kterého jsem moc pyšná, protože tento rok pro něj znamenal jeden úspěch za druhým ❤️

 

V srpnu byly úplně neskutečný úmorný vedra, určitě si na ně ještě dobře vzpomínáte, takže i já jsem několikrát vyrazila na koupaliště, abych se alespon trošku zchladila. S kamarádkou Léňou jsme se na jedno odpoledne domluvily, že půjdeme na Kravák, asi nejprovařenější koupaliště v Brně. A bylo to super! Společnost nám nejdřív dělalo jen víno, moc dobré víno mimochodem, ale potom jsme si dokonce s nějakýma random klukama zahrály volejbal :D
No a s bráchou jsme se pak o pár dní později jeli koupat na Riviéru.  Toto koupaliště se mimochodem řadí mezi největší přírodní koupaliště v České republice a je to tam fakt moc pěkný! Doporučuju. 

29. srpna jsem se pak zúčastnila brněnského Rainbow Runu, což byla opravdu skvělá akce, která předčila má očekávání! Příští rok se tam chystám určitě znovu, ale tentokrát nesmím podcenit přípravu jako letos O:)


Začalo září a já si pomalu začala uvědomovat, že mi za chvilku začne škola. Neeeeee.
10. září jsem poprvé vyzkoušela cvičení na TRX a taky jsme s holkama byly na lekci bodystylingu. 


Užívala jsem si poslední dny "prázdnin". Na konci září mi totiž začal druhý semestr. 
 
 

A Lanička vydala nové album s názvem Honeymoon


Říjen byl úžasný měsíc. S Týnou strávily víkend ve Vídni, který jsme si i přes nepřízeň počasí a osudu snažily co nejvíce užít. O tomto výletu jsem psala i článek, který si můžete přečíst ZDE :)

 

Co jsem si taky užila, bylo místní kácení a tyto tři twety mluví asi za vše :D

 
 

V říjnu (8. 10.) také začala pátá série mého oblíbeného seriálu American Horror Story, na který jsem několik měsíců nedočkavě čekala. 
A taky jsem v práci dostala nabídku na účinkování v televizním pořadu Popelka :D Odmítla jsem.


Nejlepší listopadový den byl jednoznačně pátek šestého. Dopoledne jsem strávila na Sport Lifu a večer jsem byla na koncertu Bena Cristovaa. Jedním slovem: ÚŽASNÝ! A v listopadu jsme taky s bráchou podstoupili a hlavne přežili Harry Potter Bertie Botts Beans Challenge, která nás už dlouho lákala :D Hešteg fuj. 


Měsíc listopad uzavřel již tradiční ples FSS s tématem černá a bílá. 

 

A taky mi v listopadu v práci zvýšili plat! To bylo radosti podruhé!


Prosinec byl náročný snad po všech směrech. Dokončování prací do školy, poslední přednášky, náročné směny v práci. 

 

O to víc jsem se snažila si poslední měsíc tohoto roku zpříjemnit. Chodila jsem na vánoční trhy nasávat vánoční atmosféru a taky nasávat svařák a jiné dobroty :D Mikuláše jsem strávila v Praze a říkám vám, na Staromák 5. prosince opravdu nechoďte, je to o zdraví. Moc moc moc lidí.

 

Letos jsem ani nepekla žádné cukroví. Všechno měla na starosti mamča (zvládla to skvěle) - teda kromě zdobení perníčků, to dělám každý rok já!

 

A co moje prosincová nálada?


Prosinec byl opravdu hektický, nakupovala jsem vánoční dárky a trošku se stresovala, že je ještě všechny nemám koupené a zabalené, když do Vánoc zbývalo už jen pár dní. Poslední dárek jsem šla ještě v úterý před Vánoci vyzvednout. Ale stál za to, měl opravdu úspěch :)

  
 

Když píšu o prosinci, nemůžu nezmínit ani menší Twitter sraz (konečně v Brně), kde jsem poznala moc fajn lidi ❤️ Těším se na opáčko!

 

23. prosince jsme si s mojí skvělou kolegyní daly ještě víc "skvělou" jedenáctihodinovou směnu v práci a odpočinek mohl začít.

  

Na Štědrý den jsem se neuvěřitelně těšila. Byl to krásný den. Konečně jsem si alespoň trošku odpočinula a strávila nějaký ten čas s mojí rodinou. Druhý den následovaly klasické návštěvy babiček a plné pupky k tomu.

 
 

No a dnes? Dnes je 31. prosince, já píšu tento článek a vybavuju si všechny úžasné zážitky, které mi tento rok 2015 přinesl.

Zamilovala jsem se, zvládla jsem přijímačky a první semestr, napsala jsem moře seminárek, vypila moře vína, snědla několik kilo čokolády, napsala přes 60 článků na blog, nafotila tisíce fotek, natočila stovky videí, odpracovala stovky hodin, poslouchala jsem skvělou hudbu, byla jsem na spoustě akcích, poznala spoustu skvělých lidí a zároveň jsem se utvrdila v tom, že mám v mém životě ty správné lidi a že mám v práci ty nejlepší kolegyně na světě, překonala jsem strach z výšek a lítání, vyslechla jsem si spoustu omluv i hřejivých slov, naběhala jsem nějaké ty kilometry, odehrála tisíce tenisových úderů, koupila si víc než dost věcí a prostě a jednoduše - žila jsem.

A na závěr tu mám několik mých tweetů, které jen dokazují to, jaké štěstí mám a jak skvěle jsem se vlastně v některých chvílích měla!


V práci bylo taky občas veselo:

 

A některé věci se prostě nemění :D ==>

  

Díky všem, kteří byli součástí mého roku 2015.

A vám přeji krásný rok 2016!

P.

Komentáře

 1. <3 mám tě a budu mít i příští rok :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Peti! Jen ti chci říct, že už zase bloguji. Tak se klidně mrkni :-), tady je nová adresa: www.ketyland.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. I tobě krásný rok, Peti! Ať je ještě lepší než ten uplynulý (vždycky totiž může být ještě o trochu lépe :)).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujiii!
   I tobě přeji jen to nejlepší v tomto roce, měj se krásně! :)

   Vymazat
 4. Štěstí,lásku,pohodu a hlavně pevné zdraví.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!