Koncert THE NEIGHBOURHOOD v Praze

Ahoooj!

V sobotu jsem byla koncertu The Neighbourhood a sice jsem tento zážitek asi ještě pořádně nevstřebala, ale rozhodně se s vámi o něj chci podělit ❤️


Když jsem se na podzim dozvěděla, že do Česka přijede tato partička z Kalifornie, neváhala jsem ani vteřinu, jestli na jejich koncert půjdu, nebo ne. Několik měsíců jsem se na něj těšila, odpočítávala jsem poslední dny a v sobotu 5. března jsem se KONEČNĚ dočkala. 


Po téměř dvou hodinách čekání jsem se promrzlá konečně dostala do klubu! Bylo to docela (docela dost) šílený, fronta byla hrozně dlouhá, kolemjdoucí se zvědavě vyptávali, na co čekáme, fotili si nás a natáčeli :D 


V sedm hodin začala hrát česká předkapela I Like You Hysteric, která se postarala o skvělý začátek večera. 

Po zhruba půl hodinové pauze, za bouřlivého potlesku a křiku přišli Nejbrhůdi a mně se skoro zastavilo srdce. Aaaaaaaaaa!

Koncert začali skladbou Ferrari a je pravda, že na začátku nebyl zvuk úplně v pořádku a zpěv se občas dost ztrácel. Na Facebookové události se pak objevily, podle mého názoru, přehnaně negativní komentáře, že koncert nestál za nic a že tyto problémy se zvukem zkazily celý dojem. To si já tedy nemyslím. 

Někomu to možná přijde zvláštní, ale na koncertě jsem byla sama. Užila jsem si ho sama a vůbec toho nelituju. Strašně bych si vyčítala, kdybych tuhle šanci zahodila jen kvůli tomu, že nemám s kým jít. Takže proč ne? Tancovala jsem, ječela, zpívala (snažila se o zpěv) a kochala se tím, jak skvělí kluci jsou, jakou skvělou show Jesse na pódiu předvádí. 


Kromě Everybody's Watching Me zahráli kluci snad všechny moje srdcovky včetně písničky Sweather Weather, bez které by to snad ani nešlo! 

"Cause it's too cold
For you here and now
So let me hold
Both your hands in the holes of my sweater"

Prostě a jednoduše... Kapela The Neighbourhood mi ukázala, proč patří k mým nejoblíbenějším. 
Zážitek na celý život. 
❤️

Fotky od Barbora Hrdá:


Plňte si své sny! 

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!