Řasenka Maybelline Lash Sensational

Krásnou středu všem!

Sice bych měla dělat plno věcí do školy, ale rozhodla jsem se chvíli prokrastinovat, a tak jsem se vrhla na další recenzovací rest - řasenku Maybelline Lash Sensational.


Když jsem koukala na videa s nejlepšími produkty za rok 2015, neustále se v nich tato řasenka objevovala a nejrůznější youtuberky na ni pěly samou chválu. Dokonce ji zmínila i úžasná Zoella a to už jsem si prostě řekla - musím si ji taky koupit! Říkám vám rovnou, že pokud se s tímto poněkud zvláštním vějířkovitým kartáčkem naučíte zacházet, máte vyhráno.

Mám řasy opravdu krátké, nevýrazné, já bych řekla jednoduše téměř neviditelné. A proto jsem pořád hledala řasenku, díky které to bude vypadat, že nějaké řasy mám a že nejsou zase tak krátké a nevýrazné. Rozumíme si :D A Maybelline Lash Sensational to zvládá podle mě naprosto skvěle. Řasenka řasy krásně zahustí, natočí i prodlouží. A v takovém stavu pak řasy vydrží bez problému celý den.


Občas má řasenka tendenci trošičku slepovat, pokud nanáším produktu hodně najednou nebo dám příliš moc vrstev. Pokud si ale dám záležet a s líčením si vyhraju, s výsledným efektem jsem naprosto spokojená.

Řasenka je krásně černá, nedrolí se, ani neobtiskává. A to jsem s tím u některých Maybelline řasenek mívala opravdu docela problém. Co se týče konzistence, tak produkt není ani moc mokrý, ani moc suchý, ale pokud bych se k jedné variantě měla přiklonit, tak je řasenka spíše mokřejší. 

Vím, že je tohle opět velmi kontroverzní produkt a i z toho důvodu mě lákalo ho vyzkoušet. Někdo na tuto řasenku nedá dopustit, někomu přijde absolutně strašná a už by si ji nikdy v životě nekoupil. Já jsem tedy rozhodně v tom prvním táboře, což je po přečtení recenze více než jasné. Já nepotřebuji řasy až do nebe, stačí mi ty, které mi vytvoří tato řasenka :) 

Přesnou cenu této řasenky si bohužel nepamatuju, ale bylo to určitě do dvou set korun v akci v drogerii DM. 

A jaký je váš zlatý grál mezi řasenkami? 

P.

Komentáře