ESSENCE konturovací paletka SHAPE YOUR FACE

Hezké pondělí!

Ani mé pozornosti tato konturovací paletka od ESSENCE 10 Ready, Set, Peach! neunikla a když jsem zjistila, že si ji mamka objednala, těšila jsem se, až ji vyzkouším. Konturovací tria jsou velmi oblíbenými multifunkčními produkty skvělými nejen na cestování. Můžeme je najít například u SLEEKU nebo u MAKEUP REVOLUTION."1, 2, 3 –perfektní kontury! matný bronzer schová požadované oblasti na obličeji, matný rozjasňovač naopak zvýrazní tvé nejlepší rysy a tvářenka s jemnými třpytkami dodá pokožce nádech svěžesti."

V této konturovací paletce (14 g) s bytelným plastovým obalem najdeme bronzer, rozjasňovač a tvářenku. Já začnu tím podle mě nejlepším. Nejvíce nadšená jsem z bronzeru. Má pěknou hnědou barvu, i když je pořád docela teplý s oranžovým podtónem. S bronzerem se ale krásně pracuje, hezky se blendí, je dobře pigmentovaný, matný, takže je ideální na konturování.


U tvářenky se bohužel žádné velké nadšení nekoná. Na mě je už hodně třpytivá a ani odstín mě nijak extra neuchvátil. Tvářenka háže zlatavé odlesky, třpytek obsahuje na můj vkus opravdu až moc, skoro mi až připomíná nějaký rozjasňovač a na tvářích podle mě nepůsobí vůbec přirozeně. Možná ji zkusím v létě, až se trošku opálím, ale momentálně pro mě rozhodně není to pravé ořechové.


A na konec rozjasňovač, který je podle mě úplná katastrofa. Vůbec nerozjasňuje, nedodává pleti žádný lesk a taky docela práší. Moje mamka prohlásila, že jde o normální pudr a já s ní souhlasím. Tento produkt bych doporučila možná tak někomu, kdo s líčením úplně začíná a chce si vyzkoušet, jak se rozjasňovač používá, ale jinak je za mě bohužel asi úplně nepoužitelný. A abych se ještě vrátila k začátku článku - K čemu je MATNÝ rozjasňovač?  


Podtrženo sečteno... Pro mě je tahle paletka zklamáním. Jeden ze tří produktů je úplně nepoužitelný, druhý bych využila možná tak v létě a ten třetí je docela fajn.

Stojí kolem 100 Kč.

A co vy? Máte s touto paletkou zkušenosti?

P.

Komentáře

 1. Tuto paletku jsem úplně přehlédla, ale koukám, že to ani tak nevadí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Já se na ni hrozně těšila, ale bohužel.

   Vymazat
 2. Ja jsem kukala v dm a uz tam se mi nelibila :(

  Andreablog

  OdpovědětVymazat
 3. Možná by se ta tvářenka při troše dobré vůle dala využít jako stíny, když na tváře se moc nehodí.

  Piosek

  OdpovědětVymazat
 4. Odpovědi
  1. I na mě, i když s tím bronzerem se pracovat dá a na pleti se mi ve výsledku docela líbí :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!