Šedá myška

Je zajímavé, jak se lidem mění vkus a s ním i jejich styl oblékání. I já jsem ušla dlouhou cestu a myslím, že jsem konečně našla samu sebe. Vím, co mi sluší, co mi nesluší, v čem se cítím dobře a v čem mě naopak asi nikdy nepotkáte. Moje šestnáctileté já si například myslelo, že šedá je nudná barva a vůbec ji nenosilo. No a teď? Teď je pomalu každá druhá věc, kterou si na sebe koupím, šedá.

V tomto článku bych Vám chtěla ukázat můj poslední úlovek, kterým je šedý polorolák z milovaného F&F. Byla to láska na první pohled. Polorolák mi krásně sedí, je příjemný a myslím, že ho rozhodně unosím. Jeho jedinou nevýhodou je, že není moc strečový, takže jeho oblékání a vysvlékání je docela challenge :D Ve slevě mě stál 164 Kč, takže jsem moc dlouho neváhala a běžela s ním k pokladně.
A co vy a šedá barva? Nosíte?

P.

Komentáře

 1. Mám v poslední době hrozně ráda šedou :)

  OdpovědětVymazat
 2. Sivú milujem, ale len krátko... predtým som sa jej nejak vyhýbala (:

  Daniela

  OdpovědětVymazat
 3. já si v poslední době šedou hodně oblíbila :) naposledy jsem v F&F ukořistila takový šedý rolák asi za 70 kč, takže jsem taky hned běžela k pokladně :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Přesně vím, o kterém roláku mluvíš. Mám ho totiž taky :D

   Vymazat
 4. šedou mám docela ráda, nosím šedé kalhoty a mám skvělé šedé boty.
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
 5. Momentálně žádnou oblíbenou barvu nemám, mám ráda různé barvy a vzory, ale je to pravda, že člověk vystřídá několik vkusů. než si najde ten svůj :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Já mám taky docela rozmanitý šatník, ale po šedé momentálně sahám asi vážně nejčastěji :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!