BATISTE DRY SHAMPOO (CHERRY)

Je pravda, že období největšího boomu suchých šampónů na vlasy je už za námi. I tak ale stále v mnoha videích, článcích a v neposlední řadě drogeriích suché šampóny vídám - a už i já konečně chápu proč.

Nevím, jestli jsem to už v nějakém článku zmiňovala, ale nesnáším umývání vlasů. Mám husté vlasy, které mi schnou několik hodin a celkově mě prostě péče o ně nijak extra nebaví. Od jejich umývání, česání až po tvoření účesů. Jediné, co mě jakš takš baví, jsou změny barvy a střihu. Ale teď zpět k suchým šamponům. BATISTE má v nabídce suchých šamponů hned několik a troufám si říct, že si vybere každý. Já si koupila ve velkém balení (200 ml) variantu Cherry. Očekávala jsem opravdový zázrak vzhledem k tomu, jaké ódy jsem na něj slyšela a četla. A už teď vám můžu sdělit, že se má očekávání naplnila.


"Srdcem všech suchých šamponů Batiste je inovativní formule založená na škrobu, k níž není potřeba používat vodu. Přizpůsobí se potřebám Vašich vlasů, zaměří se na nadbytečný olej a mastnotu, kterou u kořínků eliminuje."

Použití je opravdu úplně jednoduché. Já si šampon do vlasů vždy nastříkám ze vzdálenosti zhruba 20-30 centimetrů, chvilku ho nechám působit, jemně vmasíruji a vyčešu, abych na vlasech neměla bílý povlak, a je hotovo! Nejen že šampon zbaví vlasy mastnoty, ale dokáže jim dokonce dodat i trochu objemu. Pro člověka, který je občas líný si hlavu umýt, nebo na to prostě jen nemá čas, je tohle naprostá spása.

Pro mě je tohle spolehlivý pomocník s úžasnou výraznou sladkou třešňovou vůní, kterou si při jeho aplikaci vážně užívám. Nemám co vytknout, slova chvály jsou na místě. Velké ANO ode mě a pokud jste ještě žádný suchý šampon Batiste nezkoušeli, neváhejte!

Cena: 119,- (DM)

A co vy a suché šampony Batiste? Používáte? 

P.

Komentáře

  1. O téhle značce už jsem také hodně četla a chtěla bych ji někdy vyzkoušet. No zatím jsem se k tomu nedostala. :)
    Find joy in the ordinary

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!