NIGHT RUN BRNO 2016 #BLOGRUN

Vítám vás u dalšího článku!

Články o různých akcích, kterých se účastním, jsou jedny z mých nejoblíbenějších, proto jsem ráda, že jdu opět jeden takový psát :)

Musím se přiznat, že letos šly informace o akci Night Run Brno úplně mimo mě a tak jsem ani neměla v plánu se jí zúčastnit. Pak mi ale na Instagramu napsala Denča, jestli si nechci jít zaběhat ještě s ostatními blogerkami. A blogerem! Dalo se to odmítnout? No... Nedalo!


Sraz jsme měli v sedm hodin v areálu přírodního koupacího biotopu Brno-jih, ale já s mým osobním řidičem a nejen pro dnešek i fotografem - rozumějte s bráchou - jsme byli v Komárově už asi o půl hodinky dřív. Zaparkovali jsme u areálu Hněvkovského, kde byl zrovna Studentský Majáles, tak jsme nasáli trochu festivalové atmosféry a vyrazili jsme mezi běžce nasát atmosféru běžeckou. 

S ostatními jsme se společně sešli u stánku VIP registrací, vyzvedli jsme si startovní balíčky spolu s čipy a čísly, natočili pár záběrů, vyfotili pár fotek (znáte to), popovídali si o všem možném a taky tak trochu promrzli. Když jsme s bráchou dojeli, svítilo sluníčko a bylo krásně. A pak se najednou začala stahovat mračna a ochladilo se. Naštěstí sice nepršelo, ale zima byla pořádná! Na běh už jsem se vážně těšila, protože bylo jisté, že mi po chvíli bude teplo :D A taky že bylo! 5 statečných krásně barevně sladěných bez jakéhokoliv domlouvání se. Tak se to dělá!  


Jedna fotka i s kameramanem :)

Pomalu jsme se přesunuli/přelezli na start a po společném odstartování vyběhli - a to v kategorii #BLOGRUN, která je letos v rámci závodů Night Run novinkou. Doufám, že se tato kategorie zachová i do budoucna a tak se třeba potkáme příští rok ve větším počtu :) 


Společně jsme tedy běželi s ostatními zaregistrovanými závodníky Avon běhu - pětikilometrového závodu na podporu boje proti rakovině prsu (přesněji to bylo asi 5,5 km, ale nebudu rejpal :D). Zároveň jsme ale samozřejmě závodili i mezi sebou. #Blogerskárivalitajakvíno
 Selfíčko před závodem musí být!

❤️

Ostatní blogeři po startu nasadili zběsilé a pro mě vražedné teplo a tak jsem je brzy ztratila z dohledu. Smůla, Peťo! V hlavě jsem si stále opakovala: "Běž, hlavně nezastavuj, prostě běž! Nevadí, že tě předběhl asi destiletej klučina! Běž!" :D Když jsem posilněná ionťákem a jednou muškou, kterou jsem spolkla, když jsem probíhala jejich rojem, doběhla k bramborovému ukazateli čtvrtého kilometru, zvolala jsem: "Ty voleeeee!"  Asi jsem zněla dost zoufale, protože nějaká závodnice běžící přede mnou se otočila a zvolala něco ve stylu: "Poběž, to zvládneš!" Byl to krásný moment. A já se s křečí v břiše usmála, zatnula zuby a doběhla do cíle. Juchůůů!

Za tmy ve čtvrt na deset pak startoval závod na 10 kilometrů. Ten už jsme my strávili v obrovském stanu - schovaní před zimou a nacpávající se závinem :D 

Odběháno!A jelikož byl #BLOGRUN do závodu zařazen jako další kategorie, vyhlašovala se pak i zvlášť na pódiu, kde jsme si s holkama převzaly ceny a medaile :) Gratuluji vám, jste skvělý! A skvělej, Tome! No ale to bych nebyla já, aby se něco "nepokazilo". Na čtvrtém místě moderátor nejdříve vyhlásil úplně někoho jiného, ale nakonec i moje jméno zaznělo a já si šla pro bramborovou medaili a igelitku s velkým pytlem brambůrek uvnitř :D  

Můj cíl bylo nezastavit a doběhnout! A to se mi kromě momentu zastrkování tkaničky do boty povedlo. Tak nějak jsem tušila, že nachlazená a s ne moc naběhanými kilometry v nohách nezaběhnu čas, který by byl k chlubení. Nemýlila jsem se. Ale o tom to ve finále stejně vlastně nebylo. Bylo skvělý vidět kolem sebe lidi, kteří nadšeně vyběhli, nebo alespoň přišli fandit, strávit čas s fajn lidmi a mít ze sebe dobrý pocit! To je prostě k nezaplacení :)

Pokud by vás zajímalo více informací, mrkněte na stránky www.night-run.cz.
A samozřejmě můžete taky kouknout k Denči, Tomovi, Lucce a Verči, kterým ještě jednou děkuju za fajn běžecký večer ❤️

Mějte se krásně a já se budu těšit u dalšího článku! 

P.

Komentáře

 1. Skvělý běh, určitě to byla sranda. Mě vždy v názvu chybí slovo fun, protože snad většina to běží hlavně pro zábavu a podporu. Jak píšeš, o čas tolik nejde.

  Taky se na mnoha fotkách neumíš tvářit vesele :D Asi to máme vrozený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U mě o čas opravdu tolik nešlo, ale zase je fajn vědět, že jsem neskončila poslední, víš jak :D

   No jo, to bylo asi i tou zimou, jinak jsem, troufám si říct, docela vysmátý člověk. Ale doufám, že alespoň z nějakých fotek čiší radost a spokojenost :)

   Vymazat
 2. Super. Jen tak dál.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!