Brejlounek

Ahoooj,

mám tu pro Vás po nějaké době takový krátký deníčkový článek nejen o mém dnešním dopoledni.

Po dlouhé době jsem dnes byla u mé obvodní lékařky, protože mě už několik měsíců trápilo zhoršené vidění do dálky. To jsem si takhle jednou na přednášce sedla do zadní řady a vzápětí zjistila, že stěží přečtu prezentaci, kterou nám profesor promítal. Říkala jsem si, že to třeba přejde a doufala jsem, že jde jen o přechodný stav. Nešlo. Takhle jsem nějakou dobu "trpěla", až mi to nedalo.

Samozřejmě jsem k doktorce šla jen s tím, že špatně vidím, a odcházela jsem po kompletní preventivní prohlídce. Dohromady jsem tam i s čekáním strávila skoro dvě hodiny a kromě očí mám v háji i záda, ale u těch bych se vzhledem k mé výšce, hrbení a hraní tenisu spíš divila, kdyby v háji nebyly :D 

Podtrženo sečteno - dostala jsem poukaz na odborné vyšetření. Už se jen objednat na oční a zjistit, jak moc špatné to se mnou je :D Je to paradox. Celý život jsem viděla jako ostříž. Jako mladší jsem se vždycky radovala, že přečtu i ta nejmenší písmenka a čísla levou zadní. No a dnes ve svých třiadvaceti letech jsem místo sedmičky řekla devítku a u té malé mrchy pětky jsem už upřímně smutně pronesla, že nevím, co je to za číslo, protože všechna v té řadě vypadala úplně stejně. 

No jo. Péťa bude brejlounek.

P.


Komentáře

 1. ahoj pozývam ťa na giveaway ktorá sa koná na mojom blogu ;)

  http://alexxiewstyle.blogspot.sk/2016/05/vikend-za-nami-prva-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Máš naozaj krásny blog a zaujímavé články! Nechcela by si dať vzájomné sledovanie blogov? budem rada ak mi napíšeš na blog:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! ❤️

   A na tvůj blog určitě mrknu :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!