Brněnský Majáles a Utubering 2016

Hezký nedělení večer! 

Původně jsem v pátek měla jít jen na Majáles. No a pak mi můj nejlepší kamarád vrazil do ruky lístek na Utubering a z původního plánu rázem sešlo. Takže nakonec z toho byla akce "přebíhání mezi Majálesem a Utuberingem" aneb chci toho stihnout co nejvíc. 

Musím říct, že počasí vyšlo opravdu krásně. Pamatuju si, jak jsem předminulý rok na Majálesu pobíhala po areálu v pláštěnce. Minulý rok bylo už docela hezky, ale páteční počasí bylo na festival jako dělané! 

Podtrženo, sečteno - obě akce jsem si moc užila a to i přesto, že jsem tam většinu času byla vlastně sama. Viděla jsem, co jsem chtěla vidět, slyšela jsem ty, co jsem chtěla slyšet. Nejvíc jsem se těšila na Xindla X a Kryštofy. Nezklamali. Byli super. Kapela Kryštof v čele s Richardem Krajčem se postarala o úžasnou třešničku na dortu a perfektní zakončení celého dne. Ty a já na konci, skoro jsem brečela, nevadí :D  

Ale co vám budu povídat... Byl to náročný den. K večeru už jsem byla docela unavená a rozlámaná s vidinou toho, jak ráno vstávám na zápas. Který jsem mimochodem vyhrála! 

Ach. Už teď se těším na příští rok. Uvidíme se tam! 


P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!