CATRICE LIQUID CAMOUFLAGE KOREKTOR

Ahoj, všichni!

Vítám vás u další recenze, tentokrát na mnohokrát omílaný a vychvalovaný CATRICE Liquid Camouflage High Coverage Concealer. 

"Tmavé kruhy, zarudnutí a barevné rozdíly na pokožce jsou minulostí. Tekutý korektor nabízí optimální krytí a péči. Je vysoce pigmentovaný, voděodolný a dlouhotrvající. Jednoduše se nanáší pomocí speciálního aplikátoru."


K dostání je tento korektor ve dvou odstínech. Já vlastním 002 - Light Beige s podtónem do žluta. Tento odstín je pro mě momentálně jako dělaný. Balení obsahuje 5 ml produktu a jeho cena byla 99,- v drogerii Rossmann.


Aplikátor je praktický pěnový stejně jako například u mého milovaného korektoru Affinitone od MAYBELLINE.


I když jde o tekutý korektor, opravdu velmi dobře kryje. Myslím, že krytím se vyrovná i kalíškovému CATRICE Camouflage Creamu, který mě vždy zachraňoval, když si moje pleť usmyslela, že mi znepříjemní život. Já Liquid Camouflage používám zejména na pupínky a různé nedokonalosti, které po nanesení make-upu potřebuji zakamuflovat, protože ta pigmentace je vážně pecka. Na kruhy pod očima naštěstí netrpím, takže vysoké krytí na těchto místech nepotřebuji a mám tam raději rozjasněnější efekt a přirozenější vzhled. Věřím ale, že si hravě poradí i s nimi. 

V případě potřeby se dá korektor i pěkně navrstvit, ale mně po nanesení více vrstev přijde, že se po nějaké době začne trošičku slívat, pokud ho pořádně nezapracuji do pleti. Proto s tímto produktem pracuji opravdu velmi opatrně a snažím se to s ním nepřehánět. Méně je někdy více :) Co se výdrže týče, tak ta je stejně jako pigmentace vážně skvělá! Korektor se mnou krásně zvládne odpoledne v práci, ve škole i večerní posezení u vína. Po celém dni bývá většinou potřeba opravit v případě nějakých pupínků a podobně, ale stejně výdrž hodnotím jako velmi dobrou. 

Největším mínusem korektoru je určitě jeho parfemace, na kterou jsem si stále ještě úplně nezvykla, a to na vůně nijak háklivá nejsem. Ale tato je vážně hrozně zvláštní, ani nevím, k čemu bych ji přirovnala. Za mě ale neeeeeee! Jedna youtuberka ve svém videu dokonce říkala, že když si dá korektor pod oči, ihned jí z něj právě díky tomu začnou slzet.

Shrnutí: Za mě je tento korektor MOC fajn, má odstín, který mi sedí, krásně kryje, drží, za 99,- jde o opravdu skvělý produkt z drogerie. Asi taky proto je pořád vyprodaný, protože třeba takový odstín 001 jsem na vlastní oči snad ještě neviděla :D

A jaké zkušenosti máte vy s tímto korektorem?

Mějte se krásně a u dalšího článku páááááá!

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!