W7 paletka IN THE NIGHT

Ahoj, všichni!

Dnes tu mám pro Vás recenzi na paletku IN THE NIGHT od britské značky W7. Tuto paletku si zhruba před měsícem objednala mamča, ale to bych nebyla já, abych ji taky nevyzkoušela O:) 
Tak jdeme na to! 


Paletka má plechový obal, který je poměrně bytelný. Bohužel neobsahuje zrcátko, pouze oboustranný aplikátor na stíny, kterým se v případě největší nouze můžete nalíčit. Na zadní straně paletky najdete její složení a také názvy dvanácti stínů, které se skrývají uvnitř.

Co se barevného složení týče, paletka určitě není pro milovníky nude zemitého líčení, jelikož obsahuje měděné, růžové, fialové a šedé odstíny. I přesto se s ní ale dá vytvořit jemné líčení, které nebude vzbuzovat velkou pozornost. Pod stíny určitě doporučuji dávat bázi, i když i bez báze mně osobně docela hezky vydrží celý den. 

Všechny stíny kromě stínu s názvem Bologna jsou třpytivé. Co se týče pigmentace, tak ta se různí napříč celým spektrem. Nejhůře pigmentované jsou podle mě stíny Atlanta a Party Pooper, které na víčko dodají snad jen třpytky. Co se týče práce s ostatními stíny, občas je některé potřeba navrstvit, abyste dosáhli požadované pigmentace. Určitě nečekejte pigmentaci, ze které si sednete na zadek. Ale líčit se s ní dá, to bez debat :) Za mě je pak největším mínusem prášivost. Stíny jsou poměrně suché, a proto docela práší opadávají pod oko. Určitě je dobré si nejdříve nalíčit oči a potom až aplikovat make-up a korektor. 


Jsem ráda, že jsem měla možnost tuhle paletku vyzkoušet, protože já osobně bych si ji asi nekoupila. Mám radši zemitá líčení očí v hnědých a zlatavých odstínech a vlastně mě celkově paletky od W7 nikdy moc nelákaly. Abych se přiznala, pořád mám z IN THE NIGHT docela smíšené pocity, ale i tak po této paletce sem tam sáhnu a dávám jí šanci. 

Pokud se Vám líbí odstíny v této paletce a nejste zhýčkané high-end stíny, tak proč ne :) Seženete ji za cenu zhruba dvou set korun na různých internetových e-shopech. 

A co Vy? Máte zkušenosti se značkou W7?

P.

Komentáře

 1. Paletka vypada úžasne:)

  XOXO

  http://nikolaknazikova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 2. Nielenže má pekné odtiene, má aj pekný dizajn ♡

  ♡ Fashion haul ♡

  OdpovědětVymazat
 3. Nějakou paletku od W7 sem chtěla dříve zkusit, ale sem ráda že sem si jí nekoupila, protože ta pigmentace vypadá nic moc.
  Irresistible Steffani.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stíny se dají navrstvit, ale i tak to žádná sláva není no :(

   Vymazat
 4. Mam jinou variantu a to nude a jsem s ni spokojena.:-)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám jednu paletku W7 v nude verzi. Tahle se mi barevně moc líbí, ale asi bych si na ni netroufla :D

  Soutěž o balíček Weleda

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!