PRVNÍ MÁJ

Ahoooj!

Tak jak jste si užili první květnový den?


Abyste věděli, jak jsem letos strávila 1. máj já, tak já už od včerejška jen ležím v posteli, absolutně vyřízená, s horečkou, bolestí v krku, bolestí hlavy a vlastně úplně celého těla a bombarduju moje kamarády zprávami o tom, že umírám. Takže doufám v to, že pusa na 1. máje z minulýho roku bude stačit k tomu, abych neuschla, protože jinak jsem v háji! :D

Že já vždycky onemocním v tak nevhodnou chvíli. Včera jsem měla hrát první zápas letošní sezóny, ale bohužel. Ráno jsem psala kapitánovi, že nejsem schopná nastoupit, protože mi bylo vážně mizerně. Moje družstvo ale i tak nakonec vybojovalo výhru! No a dnes jsem měla mít ranní směnu v práci, venku bylo nádherně a já viděla sluneční paprsky jen prosvítající skrz okna v mém pokoji. Achjo. Snad budu co nejdřív zdravá a fit, čeká mě toho teď hodně!

P.

Komentáře

  1. To je vždy jak naschvál. Já taky dost často, když se na něco těším, onemocním nebo se stane něco jiného, co mi mé plány překazí. Letošní 1. máj se nám ale povedl. Možná proto, že jsme s manželem neměli nic v plánu. On si pro mě ale připravil parádní překvapení. Myslela jsem si, že na něj zapomene, ale on mi už ve čtvrtek poslal do práce pugét nádherných rudých růží s krásným vzkazem :-) Udělal mi tím ohromnou radost. Vůbec jsem neměla ponětí že takový rozvoz květin funguje :-) .

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!