RIVAL DE LOOP ZAPEČENÝ ROZJASŇOVAČ (01 MOON DUST)

Ahoooj!

Dnes bych se chtěla věnovat krásnému zapečenému rozjasňovači od RIVAL DE LOOP. Jde o úplně první produkt od této značky, po kterém jsem sáhla, a musím vám říct, že jsem měla šťastnou ruku!


Já a rozjasňovače - to je poměrně krátký příběh. První rozjasňovač (od Essence) jsem si totiž koupila teprve někdy v srpnu minulého roku. Od té doby jsem ho ale používala snad pokaždé, když jsem se líčila, a pokud jsem na něj třeba náááhodou zapomněla, měla jsem pocit, že moje líčení prostě není kompletní. A vím, že to tak nemám jen já, viď, Elko? :D Jelikož to byl rozjasňovač do zlatova, rozhodla jsem se pro koupi nějakého studenějšího, abych je mohla střídat. No a dopadlo to tak, že ten zlatý už vůbec nepoužívám :D

01 MOON DUST je krásný studený narůžovělý odstín. Na pleti vypadá opravdu božsky, dodá jí takový zdravý nádech, prozáří ji a ta jeho pigmentace?! Na mé pleti drží skvěle, i po dvanácti hodinách jsem ho na ní pořád viděla, i když určitě ne v takové intenzitě, jako po jeho nanesení, to zase nebudu lhát :) Rozjasňovač ani moc nepráší a neobsahuje žádné velké třpytky, pouze shimmer, ale ten lesk je opravdu neuvěřitelný!


V plastovém balení, které je sice na pohled nic moc, ale je bytelné a plní svůj účel, najdete 12 gramů produktu, který pravděpodobně spotřebuji tak za deset let? 
Pokud hledáte narůžovělý rozjasňovač, který se krásně leskne, prozáří pleť, je hezky pigmentovaný a nestojí majlant (79,-), tady máte mé doporučení! Seženete v Rossmanu.

P.

Komentáře

 1. :D já tě miluju :D právě v úterý jsem si nedala rozjasňovač, protože jsem nestíhala, pak dojdu k zrcadlu v hale a říkám si, že vypadám jak mrtvola :D
  taky zkusím studenější! <3 a který asi :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já miluju Tebe, vážně čteš poctivě moje články ❤️
   Hej, přesně!!! :D Mamču už jsem to taky naučila, koupila si svůj rozjasňovač a válí :D

   Vymazat
 2. Já moc rozjasnovace nepouzivam, ale vyměnila jsem jeden na vinted a to od Dermacolu, tak se s ním první musím naucit :D :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem nechápala, co na tom rozjasňování všichni mají, ale teď už to chápu naprosto dobře! :D Dokáže to divy :)
   A určitě se s ním naučíš :)

   Vymazat
 3. Už jsem po něm koukala, ale nevzala ho. Tak to příště napravím. :-)
  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že budeš spokojená :)
   Já si ještě brousím zuby na zapečený bronzer od Rival De Loop :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!