AUSSIE MIRACLE SHINE ŠAMPON a GARNIER FRUCTIS OKAMŽITÁ PÉČE

Krásné pondělí všem!

V dnešním článku se budu věnovat dvěma produktům, kteří mi pomáhají dávat moje vlasy do pořádku. Jak jsem už v nějakém článku psala, péče o vlasy mě nijak extra nebaví a nikdy nebavila. Nemám milion přípravků na vlasy, vystačím si opravdu s málem. Poslední dobou mi ale moje vlasy přišly takové unavené, bez lesku, bez šťávy, a proto jsem se rozhodla něco s tím udělat. Dalším problémem, který mě poslední roky trápí, je suchá a strašně citlivá pokožka hlavy - některé šampony jsou pro ni opravdu peklo a po jejich použití mívám pocit, že se uškrábu k smrti. Proto když zkouším nějaký nový šampon, bojím se, jak na něj bude moje pokožka hlavy reagovat. Když jsem byla v DMku, narazila jsem tam na AUSSIE šampony, které jsem nikdy před tím nezkoušela, ale už jsem o nich hodně slyšela. No a jeden jsem si pořídila.


Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Není divu, že během své dosavadní existence získala řadu prestižních ocenění a používá ji nejedna celebrita. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Šampon má krémovější konzistenci, krásně pění a voní! A to balení je prostě roztomilý, nemůžu si pomoct.
Po prvním umytí vlasů jsem hned viděla a hlavně cítila rozdíl. Možná jsem udělala chybu, že jsem si k tomuto šamponu rovnou nekoupila i kondicionér ze stejné řady, možná by byl tento efekt ještě silnější a viditelnější. Určitě nečekejte, že si jednou umyjete hlavu tímto šamponem a ze slabých unavených vlasů se najednou stane hříva, která bude všechny oslňovat neuvěřitelným leskem. To ne. Ale rozdíl je vidět a, jak jsem už psala, hlavně cítit. Vlasy jsou hladší a zdá se mi, že se dokonce i o něco pomaleji mastí. Jako velké plus pak vidím to, že mě po tomto šamponu ani trošku nesvědí pokožka hlavy. Já jsem spokojená a určitě nebudu mít problém ho dopotřebovat :)

Abych vlasům ještě o něco víc dopřála, pořídila jsem si na zkoušku okamžitou péči od GARNIER FRUCTIS z řady GOODBYE DAMAGE pro poškozené vlasy.


Překvapila mě řidší konzistence tohoto produktu, který máte podle návodu nechat minutu působit na vlasech a pak opláchnout. Říkala jsem si, že minuta je málo, ale není. Po opláchnutí jsou vlasy krásně voňavé, jemné a neuvěřitelně hladké. Přirovnala bych to k pocitu po použití nějakého kondicionéru. Jelikož ji používám v kombinaci s Aussie šamponem, je těžké hodnotit, kolik práce odvádí šampon a kolik okamžitá péče. Dohromady ale tvoří dobré kombo a já na mých vlasech určitě pozoruji jisté zlepšení. Vlasy jsou hladší, lesklejší, méně krepaté a celkově podle mě vypadají mnohem zdravěji. Hurá!

Šampon mě stál 119 Kč (DM) a okamžitá péče 69 Kč (Tesco). 

Mějte se krásně!

P.

Komentáře