MAKEUP REVOLUTION FIXAČNÍ SPREJ NA MAKE-UP

Ahoooj!
Po týdnu se hlásím s článkem a tentokrát půjde o recenzi.

Fixační sprej na make-up od MAKEUP REVOLUTION jsem dostala spolu s dalšími kosmetickými produkty od mamči k narozeninám. Samotnou by mě asi nenapadlo si ho koupit, já měla zálusk na matující sprej od NYX, ale jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost ho vyzkoušet.


Sprej obsahuje 100 ml produktu. Je to poměrně malá lahvička, takže je ideální i na cestování. Aplikace je snadná. Obličej stačí po dokončení celého make-upu 2x, 3x pošplíchat a je hotovo! Sprej vám na pleti vytvoří neviditelný film, díky kterému make-up k pleti lépe přilne a déle vydrží. Tohle ocením a využiju hlavně teď v létě, kdy je teplo, člověk se potí a make-up má tendenci rychleji mizet a dělat neplechu.

Za mě to není produkt, bez kterého nedokážu žít. Je to něco navíc. Ale pokud potřebujete vypadat skvěle a prodloužit výdrž make-upu, rozhodně se ho nebojte. Až na tu vůni, té se nelekejte. Já čekala, že tento produkt bude vonět, ale... Nevoní :D Myslím, že denně ho používat nebudu, ale na nějaké příležitosti, kdy si chci dopřát ještě něco navíc, proč ne?
Doporučuji.

Cena: 249,-.

A to je ode mě pro dnešek vše. Mějte se krásně!

S láskou,

P.

Komentáře