NYX OČNÍ LINKY VIVID BRIGHTS (VIVID FIRE)

Ahoooj! 

Znáte takovou tu radost, když si koupíte něco, po čem dlouho toužíte, protože víte, že to prostě musíte mít? Tak přesně takovou radost jsem měla, když jsem si den před odletem do Itálie koupila produkt, o kterém bude tento článek! ❤️


Oční linky VIVID BRIGHTS od NYX v odstínu VIVID BLOSSOM jsem si koupila v červnu a už jsem na ně napsala i recenzi. Proto jsem tento článek původně neměla vůbec v plánu psát. Ale pak jsem se zamyslela a vlastně mi přišlo fér dát vám vědět, že se tato jejich vínová sestra chová na očích úplně stejně. Díky bohu! Občas se totiž stává, že se produkty liší napříč různými odstíny. A proto poslušně hlásím, že jsou tyto červené linky stejně úžasné jako ty lila. Ve zkratce: snadno se s nimi pracuje, rychle zasychají, vydrží a ten odstín! Ach. Úplně jsem se do nich zamilovala. Myslím, že k modrým očím pasují úplně perfektně, ale podle mě pasují perfektně asi k jakýmkoliv, co si budeme povídat :D Zároveň je mi naprosto jasné, že ne každý si na takové linky troufne a ne každému se budou líbit, protože to prostě není černá klasika, ale je to už trošku divočina. Já s tím počítám a je to podle mě naprosto v pořádku :)


Pokud by vás zajímala o něco podrobnější recenze, tak si ji můžete přečíst TADY.


Ještě chci dodat, že co se odstínu týče, rozhodně nejde o křiklavě červenou. Je to spíše taková třešňová, tlumenější červená s kapkou růžové, což je snad i z fotek patrné :) 

No prostě nádhera, co říkáte?

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!