Padova

Ahoooj!

Po menší vsuvce alis článku o nové jablečné limitované edici od Manufaktury jsem tu opět s cestovatelským článkem, ve kterém vám ukážu fotky z třetího italského dne. Ten jsme s Týnou strávily ve dvou městech. Vtipný to příběh. Nejdříve jsme ráno odvážně a odhodlaně vyrazily tak trošku na blind do městečka Sacile, což se nám ve finále moc nevyplatilo. Po příjezdu jsme totiž bohužel zjistily, že na tomto místě se moc kulturně neobohatíme a že naše volba, která nás stála pár euro, nebyla úplně šťastná :D A tak to chtělo jiný plán!
V Sacile jsme si alespoň nakoupily nějaké dobroty v místním obchodě, udělaly jsme si piknik v trávě, prošly jsme se a opět jsme skončily u jídla v místní restauraci, kde jsme si pochutnaly na výborných těstovinách a bílém vínu. Mňam! 

Posilněné a ovíněné jsme vyrazily na vlakové nádraží, kde jsme si koupily jízdenky a jely jsme směrem na Benátky. Benátky ale tentokrát nebyly našim cílovým místem. Na nádraží v Mestre jsme přestoupily na jiný vlak, který nás během chvilky zavezl na padovské nádraží, a my mohly opět po svých začít objevovat krásy dějiště Zkrocení zlé ženy.

A že bylo co objevovat! 


No není Padova krásná?
Bohužel jsem s sebou tentokrát neměla foťák, ale snad se mi i přesto těmito fotkami z mobilu podařilo na vás přenést atmosféru, kterou toto krásné severoitalské město má :) 

Mějte se krásně!

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!