Poprvé v Benátkách!

Ahoooj!

V neděli jsem se vrátila z Itálie a ještě ten den večer jsem si prohlížela fotky a nemohla jsem se dočkat, až vám některé z nich ukážu. Na tuto pár denní dovolenou jsem vyrazila s mojí milovanou Týnou, se kterou jsem minulý rok podnikla víkendový výlet do Vídně.

S někým se můžete na něčem domlouvat měsíce a stejně to nakonec nevyjde. No a pak jsou tady lidi jako třeba Týna, se kterými si napíšete, během dne naplánujete dovolenou, koupíte letenky, najdete ubytování a pak týden odpočítáváte dny do odletu  ❤️

Odlétaly jsme ve středu v 11 hodin z Prahy do Trevisa, kde jsme měly opět přes Airbnb sehnané ubytování na čtyři noci. Po příjezdu nás přivítal nejmilejší hostitel na světě, zabydlely jsme se, vzpamatovaly jsme se z cesty a vydaly jsme se objevovat krásy místního poměrně klidného města, kde jsou obchody s jídlem převálcovány obchody s oblečením a kosmetikou a kde mají úplně nejlepší zmrzlinu!


Na Benátky jsme se těšily úplně nejvíc, proto jsme do nich hned druhý den dopoledne vyrazily vlakem a udělaly si celodenní výlet. Cesta tam a zpátky nás vyšla na necelých 7 euro a k našemu údivu ani jednou nikdo nekontroloval, jestli nějaké jízdenky vůbec máme. 


Bez mučení říkám, že do Benátek jsem se absolutně zamilovala a budu na ně moc ráda vzpomínat! Je to krásné město, které má svoje kouzlo jak ve dne, tak v noci. V dnešním článku vám ukážu fotky z naší první návštěvy Benátek a dvanáct kilometrů dlouhého ostrova Lido, na který jsme pluly vaporettem asi necelou hodinku, abychom navštívily místní pláž a mohly se vykoupat v moři.
 Aperoool!


P.


Komentáře

 1. Nádherné fotky! Slyšela jsem, že se Benátky přeceňují, ale z tvých fotek to tak nevypadá. :) My jsme se s přítelem právě vrátili z Milána a já jsem hned musela zážitky vychrlit do článku, protože to tam bylo podobně krásné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano? Tak to na ten článek určitě mrknu! :)
   Mě Benátky úplně dostaly. Bylo to něco úplně jiného než místa, která jsem doposud navštívila :)

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!