TREND IT UP DOUBLE VOLUME & SHINE LAK NA NEHTY (250)

Ahoooj!

Při mé poslední návštěvě DM drogerie mě mile překvapil stojan značky TREND IT UP, o které jsem do té doby vůbec neslyšela. Vy ano? Jde o novou privátní značku dekorativní kosmetiky DM, která se údajně vyznačuje vysokou kvalitou a příznivou cenou. Ty ceny mohu potvrdit, přirovnala bych je například k cenám značky Catrice. TREND IT UP nabízí produkty jak na nehty, kterým věnuje zvláštní pozornost, tak na tvář, oči, obočí a rty.

"Nepodléhejte módnímu diktátu! Krása spočívá v individualitě a trend IT UP ženám nabízí možnost vytvořit si svůj vlastní, jedinečný styl. Široký výběr produktů doslova vybízí k tomu, stát se každý den někým jiným. „Be a voice not en echo.“"


Tato značka mě osobně hodně zaujala - jak poměrně příznivými cenami, tak celkovým designem obalů. Produkty nevypadají vůbec jako drogerkové, mají hezká kvalitní balení s matnými detaily, což působí luxusním dojmem. Moc se mi to líbí! V mém košíku nakonec skončily tři produkty a já vám je budu postupně představovat a recenzovat. 

Dnes vám ukážu DOUBLE VOLUME & SHINE lak na nehty v krásné podzimní barvičce!


Odstín 250 je opravdu nádherný, ale řeknu vám, že tato značka nabízí plno nádherných odstínů. Opravdu jsem měla problém vybrat jen jeden, ale nakonec jsem sáhla po této švestkově fialové s kapkou šedé. Dřív jsem bývala větší blázen do laků na nehty a s jedním bych určitě neodešla, takže si tleskám! :D

Štěteček, který je údajně vyroben z 1000 štětinek, má matné držátko a je tak akorát široký. Přirovnala bych ho ke štětečkům Rimmel laků. Snadno a rychle se s ním pracuje, já s ním nemám nejmenší problém. Osobně mám tyto štětečky raději než ty úplně teňoučké, protože s těmi mám pocit, že mi lakování nehtů zabere věčnost. S tímto uděláte pár tahů a je to!


Složení: dvojitý pryskyřicový komplex pro vysoký lesk a efekt gelových nehtů, hexa-3 komplex pro zpevnění nehtů a ceramidy pro ochranu a hydrataci.

Lak zasychá poměrně rychle do krásného, hodně lesklého finiše, což slibuje i samotný výrobce. Pigmentace je dobrá, plného krytí dosáhnete ve dvou vrstvách. Víc jich opravdu není potřeba. Co se výdrže týče, dva dny se mnou lak dá, třetí den už se mi začne odchlipovat. Myslím si, že s použitím nadlaku bude tato fialová kráska předvádět excelentní výkon. 

Výdrž je ale samozřejmě opravdu hodně individuální a záleží na tom, jak moc svým rukám dáváte zabrat. Kdybych si tento lak nalakovala, když jsem ještě chodila do mé bývalé práce, nevydržel by mi ani jeden den. Každopádně rozhodně nejde o takový ten lak, který si ráno nalakujete a večer můžete odlakovávat, protože nehty vypadají příšerně, nebo takový ten lak, kdy se vám odchlípne kousek a pak s tím kouskem strhnete lak z celého nehtu. To ne :)


Cena za 11 ml: 64,90 Kč.

Pokud máte rádi hodně lesklé laky na nehty a nějaká barvička z nabídky vás zaujme, vyzkoušejte ji! Myslím si, že koupě nebudete litovat. 

V některých z příštích článků se můžete těšit na TREND IT UP konturku na rtyrozjasňovač

Zatím se mějte krásně!

P.Komentáře