NORMA TMAVĚ HNĚDÝ PERLEŤOVÝ LAK NA NEHTY (OAK DOORS)

Ahoooj! 

Po pár denní odmlce se opět hlásím tady na blogu! :) Tentokrát s recenzí na NORMA perleťový lak v krásném podzimním odstínu OAK DOORS.


Líbí se mi, že je balení opravdu malinké, protože velká balení vzhledem k tomu, kolik doma mám laků na nehty, a vzhledem k tomu, že nehty si zase tak často nelakuji, snad nikdy úplně nespotřebuji. Je to opravdu malinký láček, nicméně když přidám ještě hezký podzimní odstín, který vidíte na další fotce, tak je to bohužel asi jediné, co na tomto produktu můžu pochválit.


Hned po prvním otevření laku se po celém pokojem začal linout hrozný smrad. Jasně, laky na nehty nevoní, ale tohle je přesně ten typ laku, z kterého vás po minutě bolí hlava a musíte otevřít všechna okna a vyvětrat :D Hrůza!

Konzistenci má takovou tekutější, kryje ve dvou až třech vrstvách. Já od laku kromě pěkného odstínu požaduji dvě věci, abych s ním byla spokojená - rychlé zasychání a výdrž alespoň dva až tři dny v takovém stavu, abych nebyla nucena nehty odlakovávat. Bohužel ani jednu z těchto věcí lak nedělá. Zasychá strašně dlouho a i když už máte pocit, že lak už konečně zaschnul, stačí se malinko o něco zachytit a máte v něm otisk. A to třeba i druhý den. Přijde mi, že je hrozně neodolný, měkký, nevím, jak to popsat. Nehledě na to, že druhý den po nalakování jsem měla lak snad na většině nehtů odchlíplý. Tohle za mě bohužel ne. Ani za těch 20 korun.

Cena za 5ml: 20 Kč.

Lak také seženete na e-shopu Norma Zlín.

P.

Komentáře

 1. Má velmi zajímavou barvu, takové barvy mám ráda hlavně na podzim.
  Máš taky oblíbené barvy na každé roční období? :) Nebo jen já jsem taková divná? :D

  Měj se v lásce,
  Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela to tak taky mám! Teď na podzim jedu hlavně v takových různých fialových, vínových a šedých odstínech, ale stane se, že mám prostě náladu třeba na modrou, a není problém :D
   Měj se krásně!

   Vymazat
 2. Má dost zajímavou barvu. Určitě si nadšence najde, bohužel osobně bych si tenhle odstín ma nehty asi nedala :D

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se ten odstín moc líbí, ale s tím lakem nejsem vůbec spokojená. Už teď vím, že ho používat nebudu :(

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!