LÍČENÍ S PALETKOU OČNÍCH STÍNŮ FORTUNE FAVOURS THE BRAVE OD MAKEUP REVOLUTION LONDON

Krásný předvánoční den všem!

V dnešním článku vám ukážu líčení s paletkou FORTUNE FAVOURS THE BRAVE od značky MAKEUP REVOLUTION, ve kterém jsem se inspirovala jak samotnou paletkou, tak i Vánocemi, které nám už klepou na dveře! 
 

Paletku FORTUNE FAVOURS THE BRAVE jsem vyhrála v narozeninové soutěži na blogu miloučké Peggie a hned po tom, co jsem se o výhře dozvěděla, jsem slíbila, že s touto nádhernou paletkou udělám nějaká líčení sem na blog. Možností a kombinací je opravdu hodně a sama jsem nevěděla, jakým lookem začít, jaké stíny vyzkoušet jako první, protože jeden hezčí než druhý, no ne? Nakonec jsem se prostě nechala inspirovat Vánocemi a tak nějak jsem tvořila. No a výsledek můžete posoudit sami :)Z mého tvoření vzniklo nakonec takové zlato-olivovo-hnědé líčení s modrozelenou linkou na spodním víčku. K tomuto líčení jsem nejdříve zvolila jemné líčení rtů, ale jak vidíte, nezůstala jsem u něj. Tmavá varianta se mi na mně (ne)překvapivě líbila mnohem víc.

POUŽITÉ PRODUKTY:
GABRIELLA SALVETE MATTE FOUNDATION (101 IVORY) a ESSENCE CAMOUFLAGE 2in1 MAKE-UP & CONCEALER (10 IVORY BEIGE)
RIMMEL MATCH PERFECTION CONCEALER (010 IVORY)
TREND IT UP FACE CONTOURING SET
ESSENCE ME & MY ICE CREAM CREAM BLUSH (01 ICE BOMB)
NYX JUMBO EYE PENCIL (604 MILK LAIT)
MAKEUP REVOLUTION FORTUNE FAVOURS THE BRAVE - použité stíny: Fortune (1), Yes Please (2), Caffeine Fix (3), Latte (4), Smoothie (5), Soft (7).


A to je ode mě pro dnešek vše! Líbí se vám tohle líčení? Určitě mi dejte vědět do komentářů :)

Mějte se krásně a VESELÉ VÁNOCE!

P.

Komentáře