DOUGLAS EYESHADOW (PINK, NUDE) / DOUGLAS MONO OČNÍ STÍNY

Ahoooj!

Dnes navážu na minulý článek, ve kterém jsem psala o DOUGLAS lesku na rty. Zůstáváme u značky DOUGLAS, jen se ze rtů přesuneme na oči! 


Tyto dva DOUGLAS stíny jsem kromě dalších jiných úžasných věcí dostala od mojí milované Týny k Vánocům. Jeden z nich byl v setu právě s již zmíněným leskem na rty, jeden z nich jsem dostala samostatně.

Stíny jsou v praktickém balení, které je tak akorát velké, bytelné a jednoduché. Líbí se mi, že je lesklé černé s průsvitným vrškem, takže ihned vidím, po jakém stínu sahám, aniž bych na obalu hledala název odstínu, nebo aniž bych musela stín otvírat.Oba stíny jsou lesklé. Pink je takový meruňkový odstín s lehkými odlesky do růžova. Nude je bronzový odstín se zlatými třpytkami. Taky moc krásný! 

Pink eyeshadow bez použití báze pod oční stíny.

Nude eyeshadow bez použití báze pod oční stíny.Musím bohužel konstatovat, že oba stíny poměrně hodně práší. Žádnou máslovou konzistenci nečekejte. U odstínu nude jsem měla i problém s lehkým opadáváním pod oko. Určitě nejdřív doporučuji líčit oči a pak až pleť. Pigmentace je pěkná, ne ohromující, ale pěkná. Stíny se dají hezky navrstvit a nejlepší pigmentace dosáhnete aplikací prstem. Výdrž je fajn i bez báze, s bází je úplně bez problému. Oba odstíny se mi na očích moc líbí. Já jak jsem teď na ty teplejší odstíny, tak jsem moc ráda, že je mám tyto dva krasavce své sbírce. 

Konkrétní líčení s odstínem pink jste už mohli vidět na mém Instagramu nebo Facebookové stránce :)

A to je ode mě vše. Dejte mi vědět co vy a teplejší tóny na očích. Ano? Ne? 

Mějte se krásně.

Pusu,

P.

Komentáře

 1. Vypadají naprosto úžasně.
  Já jsem pro všechny barvičky. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Waw, sú prekrásne. Najmä ten pink. Škoda že na Slovenku nie je Douglas. :-(

  AN Beauty Blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se mi líbí o trošku víc :) Není? Já myslela, že ano!

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!