DRUHÁ ŠANCE PRO NYX LIQUID SUEDE RTĚNKY (LITTLE DENIM DRESS, JET-SET)

Ahoooj!

Moje první NYX LIQUID SUEDE rtěnka pro mě byla obrovským zklamáním. Celou recenzi na ni si můžete přečíst TADY. Když jsem po nějakém čase měla možnost vyzkoušet jiné odstíny, dala jsem tomuto produktu ještě druhou šanci.
No a jak to dopadlo?


Moje nové dva odstíny, které jsem si odnesla z workshopu s GetTheLouk, jsou poněkud bláznivější než růžový odstín TEA & COOKIES. LITTLE DENIM DRESS je křiklavá tyrkysová barva, JET-SET tmavě modrá. Když jsem je uviděla v tom kufru plném kosmetiky, který Lou donesla, bez váhání jsem po nich sáhla. Skvělá příležitost vyzkoušet něco nového, bláznivého, navíc mě vždy zajímalo, jak by na mně vypadala modrá rtěnka, takže jsem to konečně mohla zjistit! Odstín JET-SET se mi líbil tak moc, že jsem ho vyzkoušela hned na workshopu. A dokonce jsem na něj dostala kompliment i od samotné Lou, což mě moc potěšilo! ❤️


Začnu již tradičně obalem. Ten je lesklý v barvě produktu uvnitř, takže vždy víte, po jakém odstínu saháte, což je praktické hlavně v případě, že máte těchto rtěnek ve své sbírce více. A moc se mi líbí detail diamantu na vršku těchto rtěnek.

Vím, že jedna z věcí, která mi na té mojí první LIQUID SUEDE rtěnce vadila, byla vůně. A tady u těch dvou modrých krásek tomu není jinak. Nemám úplně chuť dávat si na rty něco, co má takovouto "vůni."

Aplikátor je fajn, i když mě popravdě poprvé docela vyděsil. Je lehce zploštělý delší než aplikátory, které jsem do té doby vyzkoušela. Je ale poměrně precizní a vyhovuje mi. Rty s ním mám nalíčené během chviličky, i když například někdo s hodně úzkými rty by s tímto aplikátorem mohl mít problém.

Kdyby vás to zajímalo, tak ten třetí swatch je NYX LINGERIE v odstínu RUFFLE TRIM. 

Rtěnka má takovou lehkou krémovou konzistenci a hezky se nanáší. Pigmentace je výborná, není potřeba více vrstev. Po nanesení je rtěnka moc příjemná, téměř ji necítím a vypadá hezky. Takhle kdyby zůstala, vůbec bych se nezlobila. ALE! Jakmile začne zasychat a měnit svoji konzistenci, je zle. Rtěnka po chvíli začne lehce lepit, najednou ji na rtech cítíte a není to moc příjemné. Po nějakém čase se tak divně sráží, žmolkovatí a ta její konzistence mi prostě není vůbec příjemná. Přijde mi, že tento produkt na rtech tak zvláštně sedí. A týká se to bohužel všech tří odstínů. Navíc jakmile tato rtěnka zaschne, tak hodně zaleze do vrásek. Až mám pocit, že se objeví i vrásky, které jsem na rtech před nanesením této rtěnky ani neměla :D A to asi úplně nechcete.

Toto za mě není produkt, který bych na mojí puse snesla celý den. Četla jsem recenzi nějaké slečny, která se rozplývala nad výdrží okolo 10 hodin. Tak to ani omylem! Já s odstínem JET-SET na rtech snědla malý kousek pizzy a už nevypadala hezky a musela jsem ji opravit. Takové bláznivé barvy prostě neodpouštějí a každá sebemenší chybička je vidět.
Já nevím, asi si nejsme s LIQUID SUEDE rtěnkami souzené. Vím, že je spousta dívek a žen miluje a nedá na ně dopustit, což jim popravdě trošku závidím. Rtěnky NYX LINGERIE mi vyhovují, NYX SOFT MATTE LIP CREAM mi vyhovují, ale tyto prostě ne. Na fotky nebo nějakou hodinku, dvě bez pití a jídla dobrý, ale představa, že je mám na rtech celé odpoledne, nebo nedejbože celý den, tak to ne.

Jaké zkušenosti máte s rtěnkami LIQUID SUEDE vy? 

P.

Komentáře

 1. Taky se mi na tobě odstín Jet-Set líbí :) I přes tvou negativní zkušenost bych ráda řadu Liquid Suede vyzkoušela, sama jsem na ni zvědavá... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :)
   Tak doufám, že s nimi budeš mít lepší zkušenost než já :)

   Vymazat
 2. O NYX rúžoch počúvam a čítam snaď všade, ale zatiaľ som nemala možnosť ich vyskúšať. Ale ak sa mi podarí tohoto roku dostať do Bratislavy tak si určite nejakú kúpim.

  AN Beauty Blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak snad ti to vyjde, protože některé produkty od této značky opravdu stojí za vyzkoušení :) Třeba ty klasické matné rtěnky (NYX MATTE LIPSTICK) jsou jedny z nich, ty můžu s klidným srdcem doporučit :)

   Vymazat
 3. Parádní. Na fotkách se mi takové odvážné líčení rtů moc líbí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! :) Mně taky, občas je potřeba zablbnout si a vyřádit se :D

   Vymazat
 4. To je zvláštní... přemýšlela jsem o nějaké tekuté rtěnce a obě sestry mi doporučovaly právě ty od Nyx (bonus pro mě bylo i to, že Nyx netestuje na zvířatech). Starší ségra měla jednu Nyxáckou na rtech při našem výletě do Drážďan, kde jí vydržela celý den a přežila i oběd. Je ale pravda, že nebyla tak výrazná jako ty, co ukazuješ. Každopádně jsi mě teďka znejistila a asi si znovu promyslím, jestli si tekutou od Nyx kupovat. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně tady ty jejich LIQUID SUEDE tekuté rtěnky prostě nesedí a přitom znám tolik slečen, které je vychvalují až do nebes. Od NYX mám ráda SOFT MATTE LIP CREAMY, LIP LINGERIE tekuté rtěnky a pak klasické matné rtěnky :)

   Vymazat
 5. Od Nyx jsem si teď pár dní zpátky koupila taky tekutou, ale z jiné řady - Soft mate, odstín Monte Carlo (jsem trochu větší konzerva než ty). A musím říct, že jsem spokojená. Vydržela jsem s ní celý večer, a to nejsem zvyklá rtěnky normálně nosit. A navíc vypadá fakt pěkně a už chvilku po nanesení člověk ani neví, že ji má. Velké plus pro mě je, že Nyx netestuje na zvířatech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem už psala, SOFT MATTE LIP CREAMY mně vyhovují, tak jsem ráda, že sedí i tobě :)

   Vymazat
 6. Vida, a teď koukám, že jsem sem už psala. Mně ten článek přišel nějaký povědomý :D

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!