NYX FULL THROTTLE SHADOW PALETTE (COLOR RIOT) / NYX FULL THROTTLE PALETKA OČNÍCH STÍNŮ

Ahoooj!

Já mám takovou radost, že jsem si tuto paletku konečně pořídila! Pokukovala jsem po ní už snad půl roku a až teď ji mám ve své sbírce. Tak se pojďme na toto "barevné vzbouření" podívat!


Color Riot je jedna z osmi variant těchto NYX kvatro paletek.

Černé balení s jehlánky se mi líbí. Je originální, nevšední, baví mě. Obal je z tvrdého plastu, nic u čeho máte pocit, že se za chvilku rozpadne nebo rozbije. Je opravdu hodně bytelný, možná až moc, nebo jsem jen nešikovná, ale paletka se mi poměrně těžko otvírá. Sama se vám určitě nedopatřením neotevře, takže je ideální i na cesty.


Paletka je laděna do teplých odstínů, které ve mně jednoznačně evokují podzim. Pigmentace je za mě super. Když jsem si poprvé dala oranžový stín na oko, koukala jsem jak blázen. Vážně moc hezká pigmentace i bez nějakého bílého podkladu na víčku.Stíny se dají použít i bez primeru. I tak je výdrž moc fajn. Stíny se na víčku nějak moc výrazně neslívají (do vrásek trošičku lezou, ale není to nic strašného, ostatně můžete posoudit podle fotek) nebo neblednou. Práší úplně minimálně, až na nejsvětlejší třpytivý stín, ten je na tom hůř, což je vidět na fotce výš. Ve vnitřním koutku je ale naprosto nádherný, i když se mi zdálo, že se tam netřpytí po celou dobu nošení tak intenzivně jako ihned po aplikaci a třpytky lehce opadávají pod oko, takže opatrně s ním! A i když jsem si myslela, že ostatní tři stíny budou matné, není tomu tak. Všechny obsahují malé třpytky.


I když by se to nemuselo zdát, paletka je docela variabilní a několik looků s ní rozhodně vytvoříte. Já tady k tomuto líčení, které vidíte, použila pouze dva stíny z této paletky a to ten nejsvětlejší a červený. Na Instagramu mám pak fotku, kde mám líčení i s oranžovým stínem, kdyby se někdo chtěl podívat :) 


Červené a oranžové stíny jsou ale docela divoké, ne každá z nás si na ně troufne. Mně se ale hrozně líbí, jak jsou jiné, neobvyklé, jak je nenosí každá druhá slečna a jak mi krásně vytahují moji modrošedou barvu očí. Myslím, že název paletky "COLOR RIOT" ji úplně skvěle vystihuje. 

Ano, tahle paletka mě prostě baví!

Cena za 6 g: 269 Kč v Douglasu.

Co vy a červené tóny na očích? Ano? Ne?

P.

Komentáře

 1. Po barevné stránce se mi paletka moc líbí, přesně jak píšeš ty - barvy podzimu :)
  Líčení se ti moc povedlo!

  Novoroční soutěž s Astrid

  OdpovědětVymazat
 2. Pořád mě fascinuje ta tvá barva vlasů :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cítím se v ní skvěle :)
   A mockrát děkuju! :)

   Vymazat
 3. Já bych takové odstíny nevyužila, ale tobě moc sluší :)
  HAUTE BASICS giveaway

  OdpovědětVymazat
 4. Vždycky vidím tvoje fotky na ig a jenom si říkám: ,,Bože! Ty červené stíny jsou dokonalé!". Paletka vypadá krásně, barvy ti nádherně sednou.. Nevím, jestli by sedly i mně, ale mám nutkání to zkusit, tak snad jednou sáhnu také po téhle paletce. :)

  Ps. Vrátila jsem se teď po xx měsících k psaní, obnovila jsem a předělala svůj blog, začínám od znova. Budu moc ráda, když se podíváš.

  Vanilková holka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! :) Určitě vyzkoušej, třeba budeš sama překvapená z toho, jak na tobě budou červené stíny vypadat. Nemusíš si hned kupovat paletku, jestli si nejsi jistá, ale třeba jen nějaký mono oční stín :)
   A na tvůj blog se určitě moc ráda podívám!

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!