THE BALM PRETTY SMART LIP GLOSS (POW!) / THE BALM PRETTY SMART LESK NA RTY

Hezký den!

Aby těch recenzí na lesky na rty nebylo náhodou málo, tak tu pro vás dnes mám ještě jednu - tentokrát na lesk na rty od THE BALM. A když se nad tím zamyslím, jde vlastně o moji první zkušenost s touto značkou vůbec. 

Tak se pojďme podívat na to, jak se mi zamlouvá tento křiklavě růžový krasavec!


Tento THE BALM lesk jsem stejně jako DOUGLAS oční stíny a DOUGLAS lesk na rty dostala jako vánoční dárek od mojí milované Týny ❤️
Moc za všechny dárečky ještě jednou děkuju!


Začnu obalem, který mně osobně se moc líbí. Ať už mluvíme o krabičce, ve které se lesk ukrýval, nebo o samotném lesku. Retro obaly značky THE BALM zaujmou na první pohled, mají v sobě nápad a mě prostě baví.

Aplikátor je pěnový, tak akorát velký, hezky a snadno se s ním pracuje.

 
Pigmentace je vážně skvělá, což můžete vidět i na samotných fotkách. To jsem opravdu nečekala a bylo to příjemné překvapení.

Lesk neobsahuje třpytky, na rtech vytváří lesk jako blesk a nejen že sladce voní, ale tuto žvýkačkovou, hodně sladkou vůni cítíte i na rtech, což mně osobně vůbec nevadí.

Na rtech je lesk příjemný a téměř vůbec nelepí! Je to skoro jako bych měla nějaký balzám. Žádný nepříjemný lepivý pocit. Vím, že spoustě lidem lesky vadí právě kvůli lepení, a je pravda, že pokud lesk opravdu hodně lepí, není to vůbec nic příjemného a velmi to znepříjemňuje jeho nošení. Tento lesk na rty má ale opravdu příjemnou konzistenci a hezky a pohodlně se nosí. A ještě mě napadá jedna věc! Pokud nemáte úplně nějvětší rty, mohl by vám s tím tento produkt pomoci - přijde mi totiž, že rty opticky zvětšuje, což já osobně nevyžaduji, ale zároveň mi to vlastně vůbec nevadí.

Odstín POW! bych popsala jako křiklavě malinovou barvu, kterou rozhodně upoutáte pozornost.

Co se výdrže týče, tak je to prostě lesk, jinými slovy produkt, který na rtech nezasychá. Pokud jíte nebo pijete, připravte se na opravování. Lesk se postupně vytrácí ze středu rtů a jelikož jde o poměrně výraznou barvu, musíte si ho samozřejmě více hlídat než v případě nějakého světlého nebo průhledného lesku. A tady se dostávám ke kameni úrazu. Pokud totiž zvolíte takto výrazný lesk na rty, musíte se připravit na to, že musíte poměrně často kontrolovat, jestli zůstává tam, kde má.

Vím, že THE BALM má ve své nabídce i nude, světlejší odstíny, tento je, mám takový pocit, jeden z těch nejvýraznějších. Já si myslím, že pokud nebudu mít na jaře nebo v léte náladu na rtěnku, tento lesk bude skvělou volbou a určitě se u mě neztratí.

A to je ode mě vše! Mějte se krásně a u dalšího článku ahoj! ❤️

P.

Komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!