ADRŠPAŠSKÉ SKÁLY

Hezký čtvrtek všem!

Jelikož mám poslední dobou spoustu inspirace, nápadů a chuti psát, publikovaných i rozepsaných článků je hodně, za což jsem ráda a doufám, že někteří z vás také!


Minulý rok v létě jsem se rozhodla, že budu více cestovat po České republice, poznávat nová místa, poznávat lépe svoji rodnou zemi. To se mi k mé radosti poměrně dobře daří, i když mám samozřejmě pořád co dohánět a objevovat. Ale to je dobře!


Miluju výlety. Na jeden den někam vyrazit, poznat nové místo, vypnout, vyklouznout ze stereotypu. A na jeden výlet jsme vyrazili i o víkendu. Cesta do Adršpachu byla dlouhá, jeli jsme 4 hodiny, zpátky dokonce 5, ale stálo to za to, bylo krásně ❤️

Jak je vidět na fotkách, počasí vyšlo na jedničku, žádný velký pařák, ani velká zima, podle mě bylo takových 23 stupňů, i když je pravda, že při šlapání schodů bych uvítala klidně o 10 stupňů méně, protože co si budeme povídat, člověk se docela zapotí :D #Zahezkejzadek Domů jsem pak po celém dni přijela totálně uchozená, unavená  a vyřízená.Pooojď, žádný odpočívání!
Jak se vám fotky líbí? Byli jste tady někdy?

P.

Komentáře

 1. Nebyla jsem tam nikdy, ale vypadá to přímo pohádkově :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ja tam Peti nahodou byla a dokonce i plula ��. Krásně povedené fotky. A ten sluníčkový vodopád se opravdu povedl ��. Nejkrásnější je pohled na rybnik. Jen kdyby tam v létě nebylo tolika lidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda a moc děkuju, snažila jsem se. Zbytek fotek ukážu osobně :)

   Vymazat
 3. Moc hezke misto, Cechy jsou krasny, obcas na to zapominame. A hezke fotky👌🏼🌅.
  Mej se krasne papa ByGabra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím a moc děkuju :)
   Taky se měj krásně!

   Vymazat
 4. Krásné místo a krásné fotky. (netřeba psát delší komentář)
  Šárka z blogu skarkiska.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuju! Taková místa se fotí sama :)

   Vymazat
 5. Nádhera, Péťo! :) Já se s kamarádkou chystám do Adršpachu na konci srpna, budeme několik dní v kempu okolo a moc se těším na všechny ty túry a poznávání naší krásné zemičky. Naprosto s Tebou souhlasím, máme u nás tolik krásných míst, které stojí za to, proto se také snažím více cestovat právě v rámci ČR.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!