Kruhy se vrací?

Ahoj, všichni,

dnes začnu trošku nostalgicky...

Vzpomínáte si na ty časy, kdy holky nosící kruhy byly neskutečně IN a COOL a každá je chtěla mít? No, možná jsou tyto časy zpět.


Všimla jsem si hlavně na sociálních sítích, že se kruhy zase vrací, a i když mi to ze začátku přišlo hrozně retro a prostě "proboha, proč bych nosila kruhy, ty jsem nosila, když mi bylo nějakých třináct", nějakým zvláštním způsobem se mi tento comeback začal líbit a najednou mi to nepřišlo jako úplně špatný nápad, i když já to opět pojala tak trochu po svém.

A pokud jste jako já a nechcete nosit klasické kruhy, existují poměrně hezké a podle mě i zajímavé alternativy, jako třeba tyhle moje náušnice, které mě v C&A stály 50 korun po slevě, což je podle mě moc příjemná a fajn cena na to, jakou parádu dělají. Škoda, že je neměli i ve stříbrné, hned bych po nich sáhla.
Já je miluju! ❤️


A co vy a kruhy? Ano? Ne?

P.

Komentáře

 1. Ja ich nosim a nosila som stále. Absolutne som neriešila také niečo, či sa teraz nosia, alebo nie. Proste nosim, to čo sa mi páči a nie to, čo je momentálne in.
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z tohoto mého článku, doufám, vyplývá, že ani já nenosím něco jen proto, že je to zrovna v módě. Akorát jsem si tak nějak připomněla a uvědomila, že vyměnit občas pecky za něco výraznějšího a v mém případě i nostalgického nemusí být úplně špatný nápad :)

   Vymazat
 2. Drive jsem nausnice menila celekm casto.. i kruhy jsem nosila ale ted jsem verna jen jednomu paru.. vymenim je tak po roce za nove.. ps: stribrne protoze bizu by nevydrzela

  Sarka z blogu Skarkiska

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě dřív strašně bavilo náušnice nakupovat a skoro každý den jsem nosila jiné. Teď jsem schopná je vyměnit klidně po několika měsících a vůbec mě to netrápí :D

   Vymazat
 3. Náušnice nosím nejako pomenej, pred niekoľkými rokmi som ich nosila stále. Pomaly sa však k nim vraciam a takéto niečo je naozaj krásne! :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já náušnice nosím pořád, ale momentálně spíše nějaké nenápadné, výjimečně něco takového výraznějšího :)

   Vymazat
 4. Kruhy se mi samo o sobě moc líbí. Já je teda nenosím, jelikož mi přijde že ke mě opravdu nejdou :D

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně se taky líbí, ale jak říkáš, musí se k dotyčné hodit a jít k ní :)

   Vymazat
 5. Nejraději na uších nosím perličky, také spíše ty malé. Kruhy jsem nosila dříve, ale ty menší. Líbí se mi spíš na ostatních, mě moc nesluší :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já teda nosila i ty velké :D A jak říkáš, stejně dávám pořád přednost menším náušnicím :)

   Vymazat
 6. Kruhy mám moc ráda, ale na běžné nošení mám raději pecky, takže kruhy nosím jenom příležitostně. Třeba když jdu někam večer ven :-P Terka

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!