Druhé narozeniny mého blogu

Pro mě je to docela neuvěřitelný, ale přesně před dvěma lety jsem sem na tento blog napsala první článek - Blogovací poprvé. Když jsem ho psala, upřímně jsem netušila a asi ani nečekala, že mě blogování tak moc chytne a že budu za dva roky sedět u notebooku a přát mému blogu s vlastní doménou krásné druhé narozeniny. O to víc mě to ale těší a doufám, že mám před sebou ještě nějaké ty roky blogování, protože je to věc, která mě neskutečně baví a naplňuje.


Moc děkuju všem, kteří tu jsou se mnou. Všem, kteří čtou moje články, píší komentáře a krásné zprávy a dávají mi tak pocit, že to, co dělám, má smysl. 
Má to smysl. 

DĚKUJU!

P.

Komentáře

 1. Přeji blogu krásné narozeniny. Sama vím, kolik se za tím ukrývá práce, a tak přeji hodně štěstí a nadšení pro další články :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavli, ty jsi zrovna ta, která hodně komentuje a dává mi zpětnou vazbu, takže i za to ti děkuju :) A snad mi nadšení vydrží a za rok napíšu další narozeninový článek! :D

   Vymazat
 2. Všechno nejlepší! Přeji spoustu čtenářů a hodně blogerských úspěchů! :) ♥

  OdpovědětVymazat
 3. všetko najlepšie tvojmu skvelému blogu prajem! :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluji ke krásným druhým narozeninám! ♥ Doufám, že jich bude ještě velká spousta, protože tvůj blog patří k mým nejoblíbenějším. Vždy si tu najdu své ♥ Přeji hodně štěstí v životě i v blogování :)

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovědětVymazat
 5. Super, jen tak dál! :)

  http://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Velké gratulace, Peti :) Dva roky je dlouhá doba, minulý rok jsem také oslavila dva roky na blogu a letos mě čekají třetí... Doufám, že tě blogování bude nadále bavit :) Mám tvé články moc ráda.

  Květen 2017 | Kosmetické oblíbenosti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je! Já doufám, že blogování bude nás obě nadále bavit :)
   A děkuju!

   Vymazat
 7. Gratulujem. prajem ešte veľa blogových rokov :) ❤ xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 8. Petruško, přeji Ti, aby ti entusiasmus a seberealizace z a na blogu vydrží, co nejdéle! :) Já za nějaký týden budu slavit zase ten svůj první rok! :D Tak doufám, že se i nadále budeme podporovat! :)
  S láskou,
  Birdie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Terezko, moc děkuju! ❤ Tobě přeji to samé! :)
   Pusu.

   Vymazat

Okomentovat

Moc děkuji za Vaše komentáře!